tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
BIURO Podatkowe "Berry", księgi, ewidencje VAT, ...
czytaj dalej »

RTV Serwis D. Kurzyk naprawa telewizorów, kamer, ...
czytaj dalej »

CYKLINOWANIE, układanie parkietów, renowacja ...
czytaj dalej »
 
Relacje

  Mechanik od strony internetowej

 


W sobotę w ramach obchodów 90-lecia Kół Młodzieży PCK w Ośrodku Szkoleniowym PCK w Zgierzu odbyło się podsumowanie wojewódzkiego konkursu na stronę internetową szkolnego koła PCK. Wśród laureatów znaleźli się Maciej Pyśka i Paweł Rutkowski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie (na zdjęciu).
Konkurs dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych jeszcze w ubiegłym roku szkolnym został zorganizowany przez Łódzki Okręgowy Polski Czerwony Krzyż. Przystąpili do niego uczniowie ZSP nr 1, w którym opiekunką koła PCK jest Beata Goździk. W etapie szkolnym w popularnym mechaniku najlepszą pracę przedstawili Pyśka i Rutkowski z trzeciej klasy technikum informatycznego. Została ona zgłoszona do etapu wojewódzkiego.
Komisja konkursowa oceniała przede wszystkim szatę graficzną strony (estetyka, przejrzystość i czytelność, oryginalność), jej obsługę (nawigacja, funkcjonalność komunikacji z użytkownikiem, złożoność wykorzystanych mechanizmów i aplikacji) oraz zawarte treści (struktura organizacji informacji, kompleksowość i oryginalność ujęcia tematu, poprawność językowa, stylistyczna, ortograficzna i interpunkcyjna). Decyzją jurorów strona internetowa Szkolnego Koła PCK w ZSP nr 1 zajęła drugie miejsce. Wygrało Liceum Ogólnokształcące w Skierniewicach.
Podsumowanie konkursu odbyło się w miniony weekend w Zgierzu. Od 21 do 23 w tamtejszym Ośrodku Szkoleniowym PCK odbyło się wojewódzkie spotkanie młodzieży czerwonokrzyskiej w ramach obchodów 90-lecia powołania do życia kół młodzieżowych PCK. Jak przystało na tradycję obchodów jubileuszowych, pamięć gen. Józefa Hallera - prezesa Komitetu Głównego PTCK w latach 1920-1926, uczczono posadzeniem Dębu Pamięci.


(poż)   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (1111) z dnia 4 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator