tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
TRANSPORT - 1,5 t i 6,5 t, winda, przeprowadzki, ...
czytaj dalej »

RTV Serwis D. Kurzyk naprawa telewizorów, kamer, ...
czytaj dalej »

BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »
 
Sport

 Powitanie jesieni

 W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 co roku na powitanie jesieni i nowych uczniów odbywa się rajd pieszy, którego celem jest nie tylko integracja zespołu uczniowskiego, ale także poznawanie i odkrywanie uroków ziemi tomaszowskiej.
Tej jesieni wyprawie sprzyjała piękna pogoda. Wszyscy uczniowie sześciu klas pierwszych razem z wychowawcami wyruszyli w kierunku Brzustówki, a później weszli do rezerwatu Niebieskie Źródła.
Następnie młodzież poszła nadpilickim szlakiem do małych grot, które tak samo jak słynne Groty Nagórzyckiej na drugim brzegu Pilicy, powstały w wyniku eksploatacji piasku. Dziś małe groty to resztka dawnych, nawet dość okazałych wyrobisk.
Wszyscy uczestnicy pieszej wyprawy w świetnych humorach dotarli na miejsce biwaku. Tam czekały na nich atrakcje, przygotowane przez starszych kolegów z czwartej klasy technikum hotelarskiego. Były rozmaite gry i zabawy oraz konkursy muzyczne i plastyczne. Na najlepszych czekały słodkie nagrody.
Rajd tradycyjnie zakończyła biesiada przy ognisku. Niektórzy pierwszoklasiści popularnego ?mechanika? z pewnością już teraz nie mogą doczekać się czasu, kiedy oni będą organizatorami rajdu dla swoich młodszych kolegów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (1107) z dnia 7 Października 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator