tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
PARKIECIARSTWO, CYKLINOWANIE - fachowo i ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...
czytaj dalej »

JERZY RATAJSKI - pediatra, neurolog dziecięcy, ...
czytaj dalej »
 
Różności

 Kawaleria zaprasza do zawodowej służby wojskowej

 

Dowódca 25. batalionu logistycznego w Tomaszowie (al. Piłsudskiego 72) zaprasza 31 lipca rezerwistów WP i żołnierzy Narodowych Sił Rezerwowych, chętnych do zawodowej służby wojskowej, do udziału w przeglądzie kwalifikacyjnym ze sprawności fizycznej. Zbiórka kandydatów o godz. 8.30 przed bramą koszar, przy biurze przepustek. Przegląd organizowany jest dla uzupełnienia nieobsadzonych dotychczas stanowisk w korpusie szeregowych zawodowych w specjalnościach: młodszy mechanik pojazdów kołowych oraz młodszy mechanik obsługi technicznej sprzętu artylerii przeciwlotniczej. Nabór obejmuje również kandydatów do korpusu szeregowych Narodowych Sił Rezerwowych o specjalności kucharz.
Kandydaci powinni posiadać przy sobie: dokument tożsamości, książeczkę wojskową, świadectwa i dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje (prawo jazdy, uprawnienia do obsługi maszyn, pojazdów technicznych itp.). Konieczne jest posiadanie zaświadczenia lekarskiego, dopuszczającego do udziału w trudnym sprawdzianie sprawności fizycznej oraz strój sportowy.
Dla mężczyzn przewidziano marszobieg wytrzymałościowy na 3000 metrów, wielokrotność podciągania się na drążku, skłony tułowia w przód, w czasie 2 minut, tzw. brzuszki oraz bieg wahadłowy 10x10 m. Wszystkie konkurencje rozgrywane będą na czas.
Kobiety muszą zaliczyć marszobieg na 1000 metrów, uginanie i prostowanie ramion w podporze na ławeczce, tzw. pompki, skłony tułowia w przód w czasie 2 minut oraz bieg zygzakiem (kopertę) - również na czas.
Sprawdzianu z wychowania fizycznego będzie zaliczony po wykonaniu przynajmniej trzech konkurencji na ocenę pozytywną. Z kandydatami, którzy ze sprawności fizycznej uzyskają oceny dobre i bardzo dobre, przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne. Przy powołaniu do zawodowej służby wojskowej wymagane jest wcześniejsze zaliczenie (w ramach NSR), wojskowych ćwiczeń rotacyjnych
Osoby zainteresowane, mogą uzyskać szczegółowe informacje w 25. batalionie logistycznym 25. Brygady Kawalerii Powietrznej, pod numerem telefonu 44 739-70-95.


Józef Michalik   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (1200) z dnia 19 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator