tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
PEDIATRA A. ŚMIETANKA. Wizyty domowe, tel. 44 ...
czytaj dalej »

SPECJALISTA NEUROLOG MARIA PIASTA, ul. Rolna ...
czytaj dalej »

Usługi wod kan CO, wymiana kotłów CO,dotacje ...
czytaj dalej »
 
Różności

  Dzień otwarty w schronisku

 


"Ja tak długo czekam na ciebie? - spotkanie z rezydentami schroniska" - pod takim hasłem w niedzielę, 21 lipca administratorzy i wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomaszowie (ul. Kępa 3) organizują dzień otwarty w placówce. W godzinach 15.00-19.00 będzie można zobaczyć, jak wygląda życie zwierząt czekających na nowy dom, zasięgnąć informacji na temat ich adopcji oraz skorzystać z porad weterynarza. Zwiedzanie schroniska odbywać się będzie w 10-osobowych grupach pod opieką wolontariuszy i pracowników schroniska, którzy pełnić będą role przewodników.
- Mamy nadzieję, że wśród osób, które odwiedzą schronisko, znajdą się także takie, które zechcą dać nowy, bezpieczny dom psiakom, które najdłużej, nawet już kilka lat, czekają w naszej placówce na kochających właścicieli i są bardzo spragnione miłości - mówi Przemysław Fabijański z zarządu Spółdzielni "Impuls" administrującej przytuliskiem.
Dla gości zaplanowano też dodatkowe atrakcje, m.in. pokazy umiejętności psów policyjnych, które pełnią służbę w tomaszowskiej komendzie policji oraz możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęcia.


ag   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (1200) z dnia 19 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator