tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy lek. ...
czytaj dalej »

UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 Krwiodawcy na strzelnicy

 Marcin Jęczmień, Jan Głowa
i Marcin Filipowski ze zwycięskiej drużyny klubu HDK PCK ?Kropla życia?.W sobotę, 6 października na strzelnicy Ligi Obrony Kraju po raz trzeci odbyły się zawody strzeleckie klubów honorowych dawców krwi PCK.
Nad przeprowadzeniem zawodów czuwali instruktorzy LOK na czele z pełniącą funkcję sędziego głównego jej szefową Moniką Malczewską. Rozegrano trzy konkurencje.
W strzelaniu z karabinu małokalibrowego CM-2 ?Vostok? na odległość 50 m w pozycji leżącej z podpórką najlepsi byli zawodnicy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 oraz komend powiatowych policji i Państwowej Straży Pożarnej. Z pistoletu małokalibrowego bocznego zapłonu Margolin na odległość 25 m stojąc - przedstawiciele klubu HDK PCK ?Kropla życia? przy Oddziale Rejonowym PCK, Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego oraz ZSP nr 3. Ostatecznie w klasyfikacji zespołowej zwyciężyła reprezentacja ?Kropli życia?. Drugie miejsce wywalczyli krwiodawcy z ZSP nr 3, trzecie z CKU. Dla drużyn były puchary i dyplomy, dla zawodników medale.
Indywidualnie najcelniej karabinem małokalibrowym Brno z odległości 50 m leżąc posługiwał się Jacek Białas z ZSP nr 1. Tylko o punkt mniej skuteczny był Jarosław Szmigiel (KP PSP) i o kolejny punkt - Krzysztof Olczyk (ZSP nr 3). Za tę konkurencję panowie otrzymali puchary, a jako najlepsi strzelcy całych zawodów nagrody rzeczowe. W tej klasyfikacji zmieniła się kolejność miejsc - Jarosław Szmigiel wyprzedził Jacka Białasa o kilka punktów.
Imprezę zakończył poczęstunek przy ognisku.
Zawody przygotowane przez Oddział Rejonowy PCK i tomaszow-skie koło Ligi Obrony Kraju przeprowadzono w ramach realizacji zadania dotowanego przez gminę miasto Tomaszów Maz. Organizację wsparły też starostwo i piekarnia Klauze-Kula oraz policjanci krwiodawcy Tomasz Susik i Krzysztof Milczarek.


wk   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (1160) z dnia 12 Października 2012r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator