UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...

RTV Serwis D. Kurzyk naprawa telewizorów, kamer, ...

Sport

Zrobiło się miło na święta

Młodzieżowa piłka ręczna

W rozgrywkach ligowych o mistrzostwo woj. łódzkiego w miniony weekend występowały dwie drużyny UKS Victoria, działającego przy Gimnazjum nr 7. Obie odniosły zwycięstwa.
Juniorzy młodsi Victorii pojechali do Łodzi, gdzie bez problemu rozbili ChKS II 38:18 (24:7).
Tomaszowianie od początku narzucili gospodarzom swój styl gry. Grali dobrze w obronie i skutecznie wyprowadzali ataki. W efekcie podopieczni trenera Dariusza Sygitowicza już do przerwy prowadzili 17 bramkami.
W ekipie grali: Dawid Bernacki i Mateusz Gwioździk (bramka), Filip Surosz (9 bramek w meczu), Bartłomiej Biskup (6), Jędrzej Krawczyk (6), Konrad Przedbora (6), Paweł Janas (3), Michał Dębiec (3), Bartłomiej Grałek (3), Mateusz Świątek (2), Aleksander Kamiński (1), Kacper Ptaszek, Kamil Kuban i Michał Ogórek.
W tabeli grupy drugiej prowadzi łódz-ki ChKS I z kompletem sześciu zwycięstw. Za nim jest Piotrkowianin I, a trzecia jest Victoria, która doznała dwóch porażek.
***
Młodzicy Victorii radzą sobie bardzo dobrze. Drużyna pod wodzą trenera Adama Błońskiego we własnej hali pokonała Anilanę III 37:22 (21:11).
Tomaszowianie niedzielne spotkanie zaczęli bardzo udanie. Po jedenastu minutach prowadzili już 9:1. Później gra się nieco wyrównała, ale gospodarze kontrowali przebieg meczu do końca.
Barw Victorii bronili: Kamil Wizor i Przemysław Bednarski – Aleksander Kamiński (15), Maciej Rogala (8), Adrian Kosmala (5), Mateusz Sołtysiak (3), Grzegorz Pazurek (2), Hubert Stoliński (2), Gustaw Jasnowski (1), Mikołaj Ząbecki (1), Artur Karwas, Kacper Korus, Szymon Bernacki, Kacper Owsianka, Michał Fitz i Bartosz Radke.
W grupie prowadzi Trops Poddębice, a Victoria jest druga, ale ma jeden zaległy mecz.