TRANSPORT - 1,5 t i 6,5 t, winda, przeprowadzki, ...

Sport

Zjednoczeni niespodzianki nie sprawili

Rozgrywki klasy A w połowie rundy

W czołówce tabeli grupy pierwszej w klasie A po ostatniej kolejce nie zaszły żadne poważniejsze zmiany. Dwaj faworyci wygrali swoje
pojedynki, a niespodziewanie przegrała drużyna z Rokicin
i zaczęła tracić dystans do miejsc premiowanych awansem.
LUKS Mroczków-Dzielna – Relax Czerniewice 1:2 (0:0), gole Relaksu: Raczyński, Raczyński.
Goście: Piotr Rębalski – Piotr Skorupiński, Mirosław Miniak – grający trener, Łukasz Rogulski, Arkadiusz Krukowski – Mateusz Janeczek, Łukasz Raczyński (70 Paweł Michalak), Jarosław Kępa (Łukasz Piaskowski), Piotr Kuta – Rafał Rębalski (Łukasz Szydłowski), Paweł Bis.
Czerniewiczanie pojechali w niedzielę po zwycięstwo, ale długo nie potrafili strzelić bramki. A gdy już pokonał bramkarza Raczyński, to minutę później dali rywalom wyrównać. Na szczęście w końcówce meczu znów dobrze spisał się Raczyński i Relax pozostał w fotelu lidera.
***
LKS Radzice – Polonia Rokiciny 2:0 (1:0).
Goście: Bartłomiej Wajszczyk – Łukasz Szubert, Jacek Kamocki, Artur Juda, Piotr Kłys, – Sławomir Wajszczyk (Tomasz Wajszczyk), Krzysztof Rajski, Karol Wójciak, Sebastian Miński (Łukasz Miksa) – Piotr Rajski (Dariusz Iszczuk), Cyprian Frydrych.
Polonia pojechała do Radzic po trzy punkty, tymczasem zagrała kiepsko i punkty pozostawiła gospodarzom. Goście mieli dużą przewagę, ale bramek nie potrafili strzelać. Sztuka ta tymczasem udała się rywalom, którzy już w dziesiątej minucie objęli prowadzenie. W drugiej połowie poloniści dołożyli samobója i było po meczu.
***
Zjednoczeni Budziszewice – Sparta Ostrów 0:1 (0:0).
Gospodarze: Dariusz Kowalczyk – Łukasz Ambroziński, Konrad Kotynia, Sławomir Przybyłek (Marcin Kowalski), Marcin Kowalczyk – Zbigniew Adamczewski, Artur Pawlak (Bogdan Gaugier), Kamil Rychter, Artur Szklarek – Łukasz Kotynia, Janusz Zielonka.
Kibice liczyli, że gospodarze w meczu z wiceliderem zagrają dla siebie i klubów z sąsiednich gmin, które czekają na potknięcie Sparty. Niestety, ostrowianie okazali się groźnymi rywalami, którzy nie zamierzają odpuścić walki o awans i grają o zwycięstwo od początku do końca. W dodatku pomogli im w tym sędziowie, nie uznając bramki strzelonej przez gospodarzy.
***
LKS Białaczów – LKS Lubochnia 2:0 (2:0).
Goście: Mateusz Pietrzak – Damian Chmielewski, Radosław Kochelski – grający trener, Wiktor Płeska, Dariusz Gogól – Przemysław Jankowski, Jacek Bernaciak, Michał Jóźwik (Michał Pietrzyk), Sylwester Starzyński (Przemysław Rek) – Krystian Goździk, Patryk Milczarek.
Wszystko ma swój koniec. Tym razem przerwana została seria zwycięstw lubochnian, które odnosili pod wodzą nowego trenera. Jednak z podstawowego składu wypadło im aż czterech piłkarzy. Na boisku pojawił się sam Radosław Kochelski, ale nie potrafił przechylić szali zwycięstwa na korzyść swojego klubu. Goście powinni wygrać 7:1, a przegrali. Nadarzające się okazje trzeba wykorzystywać.
***
LKS Czarnocin – Tęcza Janków 3:1 (2:1), gola dla Tęczy strzelił Lewandowski.
Goście: Piotr Światek – Adam Kotynia, Jakub Stachecki, Arkadiusz Szymański, Przemysław Maj – Sylwester Białkowski (Tomasz Plich), Tomasz Lewandowski, Marcin Kielich, Mateusz Stasiak – Sławomir Wróbel, Piotr Holak.
Piłkarze z Jankowa są coraz bliżej gry w klasie B. Seria porażek zepchnęła Tęczę na przedostatnie miejsce w tabeli z identycznym dorobkiem jak ostatni Mroczków. Szans na odbicie się od dna zbytnio nie widać i chyba te dwie drużyny w tym sezonie zostaną zdegradowane.