tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

FHU REMONT - PROFI* remontowo-wykończeniowe, ...
czytaj dalej »

Auto Skup Najlepsze CENY ...
czytaj dalej »
 
Teren

 Zaśpiewają o „Złote łabędzie”

 

W 2008 roku odbył się w Rzeczycy I Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. - Zaczęło się od gminnego festiwalu piosenek Jacka Cygana, z udziałem samego autora, co zapewne rozbudziło apetyty na festiwal prawdziwy. Rok temu do eliminacji drugiej edycji przystąpiło już 70 uczestników z wielu miejscowości w Polsce - mówi twórca imprezy, dyrektor GOK w Rzeczycy Antek Socha.
Na 28 maja wyznaczone są tegoroczne eliminacje konkursowe, a na 27 czerwca wielki finał trzeciej edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Złote łabędzie”. W festiwalu może wziąć udział każdy uczestnik, bez ograniczeń wiekowych, choć zaproszenie kierowane jest głównie do dzieci i młodzieży. Wprowadzony jest podział na grupy wiekowe: uczniowie szkół podstawowych klas 0-III, uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI, uczniowie gimnazjów, młodzież szkół średnich i starsza. W każdej z kategorii oceniani będą soliści, duety, grupy wokalne. Karty zgłoszenia dostępne są w załączniku na stronie internetowej pod adresem www.rzeczyca.pl. Nadsyłać je można do organizatora w formie elektronicznej - gokrzeczyca@o2.pl, pocztą na adres: Gminny Ośrodek Kultury, 97-220 Rzeczyca, ul. Mościckiego 9 lub faksem (44) 710-52-20. Termin mija 15 maja.
Na najlepszych czekają statuetki „Złotego łabędzia”. Będą też nagrody finansowe: Grand Prix w wysokości 600 zł oraz za drugie i trzecie miejsce odpowiednio po 400 i 200 zł. Koncert finałowy zaplanowano 27 czerwca o godzinie 15.00. W zależności od pogody odbędzie się na scenie letniej GOK-u lub w rzeczyckiej hali sportowej.


Marek Miziak   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (1034) z dnia 13 Maja 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator