tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
REMONTY, KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, glazura, ...
czytaj dalej »

REUMATOLOG specjalista internista ANNA GŁOWA - ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy lek. ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Zagramy

 
XVIII finał WOŚP

Jurek Owsiak i jego ekipa odliczają dni do kolejnego, osiemnastego już, finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania zaczęły się także w naszym mieście i jego okolicach. Wg stanu na 4 listopada już zarejestrowany jest sztab w Rzeczycy. Jego siedzibą jest tradycyjnie Gminny Ośrodek Kultury (ul. Mościckiego 9, tel. 44 710-52-18, e-mail: gokrzeczyca@o2.pl), a szefem Antoni Socha.
Tomaszowski sztab rozpoczął procedury rejestracyjne. Ponownie ma się on mieścić w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Jego szefem będzie dyrektor tej instytucji Bogdan Smolarek, w składzie sztabu są ponadto: Tomasz Zdonek (Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego - Młodzieżowy Dom Kultury), Małgorzata Snopek (PCK) oraz Kamil Borkowski (ZHP). Prócz wspomnianych instytucji i organizacji współpracę przy finale zadeklarowały już także: Urząd Miasta, starostwo, Miejski Ośrodek Kultury, Ośrodek Kultury „Tkacz”, Dzielnicowy Ośrodek Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna. W ramach sztabu działać ma 350 wolontariuszy, prowadzących kwestę na terenie całego powiatu.
Osoby zainteresowane udziałem w przygotowaniach finału WOŚP w naszym mieście mogą już teraz kontaktować się w tej sprawie z biurem OSiR, ul. PCK 2/8, tel. 44 725-94-53, e-mail: wosp@tomaszow.pl lub bezpośrednio szefem sztabu pod numerem tel. 0-601 339-789. Wszelkie dobre pomysły, tak jak i każda pomoc, są oczywiście mile widziane.
Bieżące informacje o przygotowaniach do finału pojawiać się będą na łamach TIT. Szukać ich można także na stronie internetowej www.wosp.tomaszow.pl.
Osiemnasty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 10 stycznia 2010 r. Po raz drugi poświęcony zostanie onkologii dziecięcej.


wk   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (1007) z dnia 5 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator