Wicemistrzynie województwa. Stoją (od lewej): Agnieszka Misztal, Kinga Kuta, Marika Malinowska, Anna Domaradzka
i Patrycja Zysiak, w dole: Paulina Gawarzyńska, Ewelina Halasz, Monika Płuciennik i Marlena Sobolewska.

Zakończyły się rozgrywki w piłce siatkowej kadetek.
MUKS Dargfil Tomaszów zajął drugie miejsce.
Dziewczyny pod wodzą trenera Krzysztofa Filipowicza były głównymi faworytkami mistrzostw. Przez rozgrywki grupowe przeszły jak burza, tracąc zaledwie dwa sety. Wygrały też dość gładko półfinał. I chyba zlekceważyły rywalki. W pierwszym turnieju finałowym w Tomaszowie przegrały niespodziewanie z UKS SMS Łódź 1:3 (-25, 14, -24, -10). Ponadto pokonały po 3:0 Skier-Vis Skierniewice i Czwórkę Aleksandrów Łódzki.
Drugi turniej finałowy rozegrany został w czasie weekendu w Łodzi. W hali przy ul. Milionowej tomaszowianki wygrały wszystkie mecze, ale tytułu mistrzowskiego nie wywalczyły. Dargfil pokonał gładko po 3:0 Skier-Vis (22, 17, 16) i Czwórkę (14, 14, 24), ale SMS urwał mu dwa sety. Zwycięstwo 3:2 (19, 7, -22, -19, 8) nie dało awansu na pierwsze miejsce. Nasze siatkarki mecz zaczęły bardzo udanie. W drugim secie rozgromiły rywalki do siedmiu i znów przyszło kompletne rozprężenie. A łodzianki potrafiły się zmobilizować.
– Nawet nie mogę mieć do dziewczyn większych pretensji, bo zagrały naprawdę dobrze – mówi trener Filipowicz – Zabrakło trochę szczęścia i konsekwencji w grze. Jeden stracony set zdecydował, że pierwsze miejsce przeszło nam koło nosa. Długo tym finałem nie możemy jednak żyć. Za niespełna dwa tygodnie czeka nas pierwszy turniej w ramach mistrzostw Polski.
Dotychczas dwie czołowe drużyny z każdego województwa grały w mistrzostwach Polski. W tym roku nastąpiła zmiana. Mistrz od razu wystąpi w ćwierćfinale, a wcześniej odbędzie się 1/8 finału, w której zagrają wicemistrzowie województw i ekipy z trzecich miejsc. Dargfil będzie grał u wicemistrza woj. świętokrzyskiego.