tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

REUMATOLOG specjalista internista ANNA GŁOWA - ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...
czytaj dalej »
 
Zdarzenia

 Wypadki na dwóch kółkach

 Na ul. Jana Pawła II motorowerzysta zderzył się z audi.Najgroźniejsze zdarzenie miało miejsce w sobotę, 3 września na ul. Jana Pawła II, na odcinku leśnym w kierunku grot nagórzyckich. Około godz. 12.00, 40-letni kierowca audi wyjeżdżał z ul. Józefowskiej i skręcał w lewo. Nie udzielił pierwszeństwa nadjeżdżającemu od Nagórzyc 31-letniemu motorowerzyście. Doszło do zderzenia. 31-latek spadł z motoroweru. Jego pojazd zaczął się palić. Mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Jego pojazd doszczętnie spłonął.
Dzień później, 4 wrześnie o godz. 14.00 kilku motocyklistów jechało sportowymi maszynami drogą krajową nr 48 w kierunku Spały. Jeden z nich, 30-latek kierował suzuki. Wiózł 28-letnią kobietę. Na wysokości parkingu leśnego, kilka kilometrów przed miejscowością, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej go yamahy, na której jechał 28-latek. Nie wyhamował i uderzył w tył motocykla. Motory przewróciły się. Obrażeń doznała jedynie pasażerka suzuki. Trafiła do szpitala.
Inne zdarzenia zostały zakwalifikowane przez policjantów jako kolizje.
W piątek, 2 września o godz. 5.20 na św. Antoniego 40-letni kierowca opla corsy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa i uderzył w 48-letnią rowerzystkę. Kobiecie została udzielona pomoc medyczna. Kierowca opla został ukarany mandatem.
Tego samego dnia o godz. 12.45 na ul. Głowackiego, w okolicy ronda, zderzyły się cztery samochody. Jak wynika z ustaleń policji, 66-letni kierowca fiata uno zatrzymał się na wzniesieniu. Jego auto stoczyło się do tyłu i uderzyło w stojące bmw, które cofnęło się i najechało na inne bmw. To z kolei uderzyło w zaparkowanego volkswagena. Zdarzenia zakończyło się na kilku wgnieceniach i zarysowaniach, a dla sprawcy mandatem w wysokości 300 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (1103) z dnia 9 Września 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator