tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

SKUP AUT, kupię każde auto uszkodzone, rozbite ...
czytaj dalej »

UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 Wśród Gazel Biznesu

 Prezes Włodzimierz Mazurek odbiera tytuł Gazeli Biznesu
z rąk dyrektora Krzysztofa Dróżdża.


Firma WM Mazurek ze Studzianek została przez dziennik Puls Biznesu zaliczona do „elitarnego klubu Gazel Biznesu, najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw”.
Plakietkę i dyplom potwierdzający wyróżnienie wręczył prezesowi Włodzimierzowi Mazurkowi Krzysztof Dróżdż, dyrektor makroregionu Kredyt Banku, sponsora konkursu.
O tytuł Gazeli Biznesu mogą od kilku lat ubiegać się firmy średniej wielkości, które rozwijają się dynamicznie i dobrze radzą sobie wśród znacznie większych konkurentów.
Na liście rankingowej Gazel Biznesu 2009 znajdują się firmy, które rozpoczęły działalność przed rokiem 2006 i pracują do dzisiaj. Nie odnotowały strat w latach 2006-2008. Po roku 2006 miały wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł. Nie przekroczyły poziomu sprzedaży ponad 200 mln zł i notowały przyrost sprzedawanych produktów.
Firma WM. Mazurek sp. z o.o. w tym roku obchodzi również jubileusz 25-lecia funkcjonowania. Kontynuuje 75 lat stolarskich tradycji rodzinnych. Swoją pozycję budowała rozpoczynając od prostych konstrukcji drewnianych. Wymagania odbiorców wymogły wprowadzenie nowoczesnych technologii. Rosnąca produkcja powodowała wzrost zatrudnienia. W Studziankach powstał nowoczesny zakład. Obecnie w firmie pracuje 50 osób.
Stolarze ze Studzianek, oprócz produkcji, zajmują się również renowacją stolarki okiennej. Pracowali między innymi na zamku w Tyczynie, Uniwersytecie Jagiellońskim, klasztorze Sióstr Benedyktynek w Przemyślu, w budynkach Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, NBP w Lublinie, kościele augsburskim w Piotrkowie, a nawet poza granicami kraju.
- Te najtrudniejsze zadania nie zawsze są dobrze płatne. Ale często wystarcza nam satysfakcja, że firma wykonała profesjonalnie zadanie, którego nie podjęli się inni wykonawcy - mówi z satysfakcją prezes Włodzimierz Mazurek. - Jestem przekonany, że firma będzie rozwijała się nadal pod kierownictwem jednego z synów, który już dzisiaj interesuje się rodzinnymi tradycjami.


Mich   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (1025) z dnia 18 Marca 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator