tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
NAPRAWA AGD - lodówki, zamrażarki, pralki ...
czytaj dalej »

PEDIATRA A. ŚMIETANKA. Wizyty domowe, tel. 44 ...
czytaj dalej »

FHU REMONT - PROFI* remontowo-wykończeniowe, ...
czytaj dalej »
 
Sport

 Wiking trzeci

 
Trzecia liga siatkarska

Rozgrywki III ligi łódzkiej seniorów w piłce siatkowej weszły w decydującą fazę. Cztery drużyny, a wśród nich tomaszowski Wiking, pozostały w walce o prawo gry o awans do II ligi. Ostateczną kolejność wyłonią dwa turnieje finałowe.
Pierwszy finał rozegrany został w czasie minionego weekendu w Tomaszowie. Turniej w hali OSiR przy ul. Nowowiejskiej rozpoczął się w sobotę pojedynkiem AKS WSS Łódź – MKS Zduńska Wola. Łodzianie wygrali 3:0.
Wiking w pierwszym meczu zmierzył się z Wartą Działoszyn i, niestety, nie sprostał rywalowi, przegrywając 1:3. W drugim pojedynku tomaszowianie pokonali MKS 3:1. Na zakończenie rywalizacji wikingowie podejmowali AKS WSS i pechowo ulegli łodzianom 2:3.
Barw Wikinga bronili: Błażej Jóźwik, Dawid Kowalewski, Grzegorz Bociek, Mateusz Wójcik, Jakub Orzechowski, Patryk Szczepanik – libero, Jacek Wieczorek, Kacper Ronek, Piotr Jedliński, Michał Owczarek, Krzysztof Kwapisz i Mateusz Badowski. Trenerem jest Tomasz Migała, a kierownikiem drużyny Jan Lisicki.
Liderem po pierwszym turnieju jest AKS WSS, który odniósł komplet zwycięstw. Druga jest Warta z dwiema wygranymi, a trzeci Wiking – jedno zwycięstwo.
Drugi turniej odbędzie się 27 i 28 lutego w Zduńskiej Woli. O końcowej klasyfikacji decydować będzie łączna liczba zdobytych punktów. Zespoły, które zajmą dwa czołowe w województwie miejsca, zostaną zgłoszone do PZPS do rozgrywek o awans do II ligi.


Ryszard Pożyczka   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (1021) z dnia 18 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator