tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

Auto Skup Najlepsze CENY ...
czytaj dalej »

OSUSZACZE - wynajem, usuwanie wilgoci, tel. ...
czytaj dalej »
 
Zdarzenia

 Walczyli nie tylko z wodą

 

W ostatnich dniach strażacy byli wzywani nie tylko do usuwania skutków gwałtownych opadów deszczu. W sobotę, 8 czerwca po południu, dwa zastępy PSP z Tomaszowa gasiły pożar podstacji transformatorowej przy ul. Ludwikowskiej. Starty oszacowano na około 10 tys. zł.
Tego samego dnia wieczorem doszło do zaprószenia ognia w domu jednorodzinnym przy ul. Żeromskiego. Od żaru, który wypadł z pieca zapalił się składowany w kotłowni opał. Strażacy użyli kamery termowizyjnej (trzy zastępy PSP). Po ugaszeniu ognia sprawdzili pomieszczenia na obecność tlenku węgla. Straty oszacowano na około 5 tys. zł.
W niedzielę, 9 czerwca o godz. 5 strażacy zostali wezwani do wie-żowca przy ul. Kwiatowej. Dwie osoby zacięły się w windzie na 10 piętrze. Pomogli mi się wydostać. Na miejsce przyjechała również policja i karetka pogotowia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Niemal w tym samym czasie zapalił się budynek gospodarczo-miesz-kalny (letnia kuchnia), przy ul. Gdyńskiej. Prawdopodobnie uszkodzeniu uległa izolacja przewodów elektrycznych. Strażacy użyli w akcji kamery termowizyjnej. Spłonęło wyposażenie budynku. Straty oszacowano na około 20 tys. zł.


ag   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (1195) z dnia 14 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator