tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »

OSUSZACZE - wynajem, usuwanie wilgoci, tel. ...
czytaj dalej »

Sprzedam Szczeniaki Amstaff ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 W sobotę ślizgawka darmo

 
Tor łyżwiarski jest już mrożonyPierwsza woda poszła na tor. Nawierzchnię polewa Paweł Ciesielski, a pomaga mu Andrzej Józwik.


W czasie nadchodzącego weekendu na sztucznym torze lodowym „Pilica” w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Strzeleckiej w Tomaszowie zainaugurowany zostanie sezon łyżwiarski. Do soboty tafla lodowa ma być już wystarczająco gruba, by można ją było udostępniać nie tylko sportowcom, ale również wszystkim amatorom jazdy na łyżwach.
Maszyny mrożące zostały włączone w poniedziałek rano. Przed południem rozpoczęło się wylewanie wody. Akcja potrwa kilka dni, gdyż trzeba mrozić wolno, by powstające napięcia nie uszkodziły zarówno betonowej nawierzchni toru, jak i powstającej tafli.
Popularna, ogólnodostępna ślizgawka zacznie działać w sobotę wieczorem. Na inaugurację będzie można poślizgać się bezpłatnie. Prezydent miasta Rafał Zagozdon zaprasza wszystkich chętnych na godz. 18.00.
Jak powiedział nam Bogdan Smolarek, dyrektor OSiR-u, ślizgawka tradycyjnie czynna będziecodziennie wieczorem (z wyjątkiem poniedziałków) w godz. 18.00-19.30. W soboty dodatkowo będzie można się poślizgać od południa do godz. 13.30. W niedziele natomiast będą aż trzy ślizgawki: o godz. 12.00, 15.00 i 18.00.
Ceny są takie same jak przed rokiem. Dorośli płacą 5 zł, a bilet ulgowy kosztuje 4 zł. Można też wykupić karnety, które obniżają koszt rekreacji. Karnet na 20 wejść dla dorosłych kosztuje 80 zł, a dla młodzieży 60 zł. Ostrzenie łyżew kosztuje 5 zł.
W tym roku koło toru pojawi się wypożyczalnia łyżew. Poprowadzi ją prywatna firma, która przywiezie nawet swój kiosk. Ma do dyspozycji ponad sto łyżew. Wypożyczenie jednej pary ma kosztować 4 zł, a dla grup zorganizowanych będzie taniej – 3 zł od pary.
Nowością będzie też szatnia strzeżona. Korzystanie z niej kosztuje złotówkę. Oczywiście, tylko dla chętnych. Po staremu zostają stare szatnie, których nikt nie będzie pilnował i pozostawiamy w nich odzież na własne ryzyko.


(poż)   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (1007) z dnia 5 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator