tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

FHU REMONT - PROFI* remontowo-wykończeniowe, ...
czytaj dalej »

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI płynnych i stałych, Firma ...
czytaj dalej »
 
Zdarzenia

 Ustaleni włamywacze

 
Tomaszowscy policjanci zatrzymali pięciu młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie 11 włamań do kiosków handlowych na placu Narutowicza. Ostatniego włamania grupa dokonała w nocy z 30 kwietnia na 1 maja.

Pawiloniki stojące na placu Narutowicza zawsze były w kręgu zainteresowań włamywaczy, dlatego policjanci ze szczególnym zainteresowaniem patrolują ten teren. Nie zawsze jednak mogą zapobiec kradzieży. Głównie tym dokonywanym ?na szybko?, kiedy złodzieje po dostaniu się do środka biorą, co jest pod ręką i szybko uciekają.
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego od grudnia ubiegłego roku, kiedy dokonano takiego ?drobnego? włamania, szukali jego sprawców. W międzyczasie dokonano kolejnych kradzieży. Ale złodzieje nie mogli liczyć na bezkarność. W końcu dobre rozpoznanie i działania doprowadziły 5 maja do zatrzymania trzech młodych mężczyzn w wieku około 20 lat. Okazało się, że wraz z dwoma innymi kolegami mają na sumieniu łącznie 11 włamań, których dokonywali w grupie, ale w różnych składach osobowych. Wszystkim przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (982) z dnia 15 Maja 2009r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator