UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI płynnych i stałych, Firma ...

Sport

Turniej Zbroszczyków

Kręgle amatorów

Trwają XVI Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa w Kręglach o Puchar Stalbudu. W czwartym turnieju klasyfikacyjnym zwyciężył Sylwester Zbroszczyk, który wykulał znakomity wynik 268 pkt. Za nim uplasował się Arkadiusz Zbroszczyk – 250, a trzeci był Mieczysław Sobierski – 248 pkt.
Dalsza kolejność kręglarzy: 4. Tomasz Wojciechowski 247, 5. Andrzej Kucharczyk 246, 5. Piotr Diduch 246, 7. Sławomir Zbroszczyk 243, 8. Leszek Plich 241, 9. Klaudiusz Dębowski 239, 10. Bogusław Korek 238.
Wśród pań wygrała Dorota Strawińska z wynikiem 235 kręgli. Kolejność pozostałych zawodniczek: 2. Beata Boros 232, 3. Danuta Dziubecka 210, 4. Agnieszka Danielik 204, 5. Monika Dębiec 184, 6. Katarzyna Wojtalczyk 174, 7. Monika Wiskowska 149.
Po czterech turniejach w klasyfikacji generalnej wśród panów prowadzi S. Zbroszczyk, przed Tomaszem Dziubeckim i T. Wojciechowskim. W rywalizacji pań na czele jest Strawińska przed Boros i Dziubecką.
W imprezie prowadzone są dwie dodatkowe klasyfikacje. W pierwszej z nich o puchar firmy „Parkiet-Dom” (suma wszystkich kołków) prowadzi S. Zbroszczyk, który uzbierał 1007 punktów. Drugi jest Tomasz Dziubecki 973, a trzeci T. Wojciechowski 964.
W drugiej o puchar Andrzeja Kucharczyka (dla zawodnika, który uzyskał najlepszy wynik w jednym turnieju w całym cyklu) nadal lideruje S. Zbroszczyk, który tym razem poprawił swój wynik z drugiego turnieju.
Mistrzostwa zorganizowane są przez Zarząd Miejskiego TKKF oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. W cyklu zostanie rozegranych dziesięć turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczone zostanie osiem najlepszych występów.
Kolejne zawody w tomaszowskiej kręgielni zaplanowane są na 7 stycznia. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich chętnych, którzy ukończyli 13 lat i od co najmniej dwóch lat nie są zawodnikami zrzeszonymi w Polskim Związku Kręglarskim.
Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą bezpośrednio przed grami.