tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

SKUP AUT, kupię każde auto uszkodzone, rozbite ...
czytaj dalej »

DIETA dr. J. Kwaśniewskiego, żywienie optymalne, ...
czytaj dalej »
 
Kultura

 "Trzcina" po wakacjach

 
Udział w koncercie, wystawie i spektakl proponuje tomaszowianom Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych "Trzcina" w ramach "Spo-Tkania czwartego - wizualnego", które odbędzie się w dniach 16-17 września.

Koncert warszawskiego zespołu Sorry Boys, grającego w klimatach alternatywnego rocka i shoegaze, zaplanowano na piątek (16.09.) o godz. 19.00 w OK "Tkacz". Bilety w cenie 10 zł (15 zł w dniu koncertu) są do nabycia w sekretariacie placówki przy ul. Niebrowskiej 50.
W sobotę (17.09.) o godz. 18.30 na parterze kamienicy przy ul. Mościckiego 38 na wspólnej wystawie pt. "Od zera do nieskończoności" swoje prace zaprezentują profesorowie, wykładowcy i studenci łódzkiej ASP, a także tomaszowscy plastycy i uczniowie działającego od ubiegłego roku w ZSP 6 liceum plastycznego. Na zakończenie będzie można obejrzeć spektakl pt. "Sen lalkarza" w wykonaniu amatorskiego teatru "Trzcina", za który w lipcu tego roku grupa otrzymała nagrodę Grand Prix podczas międzynarodowego festiwalu "Magia Italiana" we włoskim Rimini. Jeśli dopisze pogoda, teatralną scenę zastąpi płyta parkingu przy ul. Mościckiego 34/36. Wstęp na wystawę i spektakl jest bezpłatny.
Patronat nad imprezą objęli: marszałek województwa łódzkiego, rektor ASP, starosta tomaszowski i prezydent Tomaszowa Maz.


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (1104) z dnia 16 Września 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator