tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »

SYSTEMY Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy ...
czytaj dalej »

SKUP AUT, kupię każde auto uszkodzone, rozbite ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Tomaszowska Okrąglica na Kolorach Polski

 Stoisko promujące Tomaszowską Okrąglicę nad zalewem Słok k. Bełchatowa.


Z trzema atrakcjami turystycznymi Tomaszowa - Skansenem Rzeki Pilicy, rezerwatem Niebieskie Źródła oraz Podziemną Trasą Turystyczną ?Groty Nagórzyckie - mieli okazję zapoznać się goście finałowego koncertu festiwalu Filharmonii Łódzkiej ?Kolory Polski?, który odbył się w minioną niedzielę (2 września) nad zalewem Słok k. Bełchatowa. Promowali je tam pracownicy skansenu oraz magistraccy urzędnicy.
Choć koncert plenerowy muzyków filharmonii odbył się dopiero późnym wieczorem, na Słoku już od godzin popołudniowych trwały imprezy towarzyszące. Na rozległym placu swoje stoiska promocyjne obok Tomaszowa ustawiły też m.in. Łódź, Bełchatów, Skierniewice oraz Nieborów, przyciągając kolorowymi folderami, ulotkami, rękodziełem lub regionalnym jadłem. Na tomaszowskim stoisku szczególne zainteresowanie oglądających budziła taczka i narzędzia używane niegdyś przy wydobywaniu piasku w grotach nagórzyckich i drewniana maczuga przypominająca legendę o grasującym tam zbóju Madeju. Chętni mogli zabrać ze sobą foldery z informacjami nt. atrakcji Tomaszowskiej Okrąglicy i zachęcającymi do przyjazdu nad Pilicę. Podczas niedzielnego festiwalu był też jeszcze inny akcent z naszego powiatu. Przed głównym koncertem na scenie zaprezentowali się mali artyści z Brzustowa z ludowego zespołu ?Cekinki?.
Tomaszowska Okrąglica będzie popularyzowana również na Jarmarku Wojewódzkim, który odbędzie się w najbliższy weekend (8-9 września) w Łodzi.


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (1155) z dnia 7 Września 2012r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator