tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
OSUSZACZE - wynajem, usuwanie wilgoci, tel. ...
czytaj dalej »

GABINET pediatryczno-pneumonologiczno-alergologicz ...
czytaj dalej »

NAPRAWA AGD - lodówki, zamrażarki, pralki ...
czytaj dalej »
 
Teren

 Szkolenie w Ujeździe

 

Lokalna Grupa Działania BUD-UJ RAZEM zorganizowała 11 kwietnia szkolenie na temat ?Zarządzanie i realizacja projektu w ramach działania małe projekty?. Zaproszenia wysłano do przedsiębiorców z terenu gminy oraz podmiotów samorządowych i organizacji pozarządowych.
Celem szkolenia było przygotowanie potencjalnych beneficjentów do prawidłowej realizacji projektów w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013. Choć w tym roku kończy się możliwość wykorzystania pieniędzy z puli funduszy europejskich, LGD od czerwca będzie nadal przyjmować wnioski o dofinansowanie projektów.
Aneta Juszczak, specjalistka do spraw szkoleń, mówiła o tym, jakie projekty mają szansę na wsparcie, jakie są procedury i jak należy realizować projekty, popierając to przykładami. Mówiła o najczęściej popełnianych błędach. Poziom dofinansowania małych projektów sięga nawet 80%. Jednorazowa kwota na wsparcie zadania może wynieść nawet 50 tys. zł.
Więcej szczegółów o ?małych projektach? można znaleźć na stronie www.buduj.eu lub w siedzibie LGD BUDUJ-RAZEM, która funkcjonuje w hali sportowej w Ujeździe.


Józef Michalik   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (1187) z dnia 19 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator