SYSTEMY Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy ...

Sport

Stracili aż cztery punkty

Rozgrywki w trzeciej lidze łódzko-mazowieckiej.

O ogromnym pechu w dwóch ostatnich meczach mogą mówić piłkarze Stali. Mieli wygrane pojedynki, a skończyło się na remisach.
Stal Niewiadów ? Mazur Karczew 2:2 (0:0), 1:0 Wojtaszek (60), 2:0 Gajewski (63), 2:1 Tlaga (67), 2:2 Jankowski (90+).
Skład Stali: Jakub Olczyk ? Konrad Sadowski, Grzegorz Walentynowicz, Bartłomiej Idzikowski, Kamil Cyran (46 Adrian Gaugier) ? Bartłomiej Gajewski (75 Igor Sobalczyk), Zbigniew Wojtaszek, Krzysztof Ciszewski, Stanisław Ogrodowicz ? Radosław Kowalczyk (68 Dawid Wojciechowski), Dominic Okanu.

W minionym tygodniu Stal rozegrała dwa spotkania ligowe i obydwa zremisowała, tracąc decydujące bramki w ostatnich minutach meczu, w doliczonym przez sędziego czasie.
Sobotni mecz w Niewiadowie był ciekawy. Pierwsza połowa to okres wyrównanej gry i walki o każdy fragment boiska. Ale bramki nie padły.
Po przerwie obraz gry się zmienił. Niewiadowianie uzyskali lekką przewagę i po kwadransie gry Wojtaszek strzałem z bliska dał gospodarzom prowadzenie. Chwilę później na trybunach zapanowała euforia. Gajewski podwyższył na 2:0.
Radość kibiców zmalała dość szybko. W 67 minucie goście zdobyli kontaktowego gola. Nadal jednak wszyscy wierzyli w zwycięstwo, a wiara ta rosła wraz z upływającym czasem. Jednak przyszła końcówka spotkania. Sędzia doliczył cztery minuty. Tuż przed jego ostatnim gwizdkiem w zamieszaniu podbramkowym wyrównującego gola dla Mazura zdobył Jankowski..

- Cóż można powiedzieć o meczu, który był wygrany, a zakończył się remisem. To straszna wpadka - mówi trener Piotr Kupka. - Ostatnio prześladuje nas pech. W dwóch meczach w identyczny sposób straciliśmy zwycięstwa i w sumie aż cztery punkty. Gdybyśmy je mieli, moglibyśmy realnie myśleć o utrzymaniu się w trzeciej lidze. Teraz nerwowo będzie do końca rozgrywek. Każdy mecz musi być walką o zwycięstwo.

***
Włókniarz Konstantynów Łódzki ? Stal 1:1 (0:1), gole: 0:1 Okanu (11), 1:1 Hoderko (90+).
Skład gości: Olczyk ? Sadowski, Radosław Kochelski, Idzikowski, Cyran ? Gajewski, Walentynowicz, Ogrodowicz ? Kowalczyk, Okanu (88 Wojciechowski).
Mecz w Konstantynowie ułożył się po myśli niewiadowian. Już w po dziesięciu minutach gry prowadzili po precyzyjnym strzale Nigeryjczyka Okanu. Niestety, po raz kolejny nie wykorzystali kilku okazji bramkowych (nawet sam na sam z bramkarzem), a to się na nich zemściło w samej końcówce spotkania.

***
Wyniki 25 kolejki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki ? MKS Kutno 3:1 (1:1), UKS SMS Łódź ? Mazowsze Grójec 4:0 (1:0), Warta Sieradz ? Broń Radom 3:1 (1:1), Narew Ostrołęka ? Woy Bukowiec Opoczyński 2:0 (2:0), Omega Kleszczów ? Legionovia Legionowo 0:1 (0:1), Nadnarwianka Pułtusk ? Włókniarz Konstantynów Łódzki 0:2 (0:0), Wisła II Płock ? GLKS Nadarzyn 0:0.
24 kolejka: Mazur ? Świt 0:2 (0:1), MKS Kutno ? Warta 3:0 (0:0), Wisła II ? UKS SMS 2:0 (0:0), Mazowsze ? Nadnarwianka 0:5 (0:2), Broń ? Narew 0:1 (0:1), Woy ? Omega 2:1 (2:0), GLKS ? Legionovia 2:1 (2:0).

16. Mazowsze 25 12 17-64

16 maja Stal pojedzie do Kutna (godz. 17.00). Jesienią w Niewiadowie gospodarze ulegli MKS 0:4.