tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

TRANSPORT - 1,5 t i 6,5 t, winda, przeprowadzki, ...
czytaj dalej »

GABINET pediatryczno-pneumonologiczno-alergologicz ...
czytaj dalej »
 
Sport

 Start na szosie

 
Kolarstwo

W niedzielę odbyła się druga odsłona XIII Wielkanocnego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice. Tym razem ścigano się ze startu wspólnego. Zawody te były zaliczane do Pucharu Polski. Udanie na szosie rywalizowali kolarze LKK Start, a wręcz rewelacyjnie pojechał Grzegorz Mochola, wygrywając wyścig młodzików.
We wszystkich kategoriach do mety docierała duża grupa kolarzy i o zwycięstwie decydował finisz. Wśród młodzików 35-kilometrową trasę znakomicie pokonał tomaszowianin Grzegorz Mochola. Był najszybszy z 22-osobowej grupki. Dla zawodnika Startu był to drugi w życiu wyścig na szosie. W pierwszym, w Sobótce, zapłacił frycowe, ale zrozumiał, na czym polega walka w grupie, w Kłomnicach nie dał rywalom szans.
W swoich kategoriach wiekowych rywalizowało jeszcze czworo startowców: młodziczka Patrycja Świerczyńska, juniorka młodsza Karolina Witek, junior młodszy Mateusz Kościecha i seniorka Dorota Warczyk. Wszyscy przyjechali na metę w czołowych grupach, ale nie liczyli się w walce o podium.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (1187) z dnia 19 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator