tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

JERZY RATAJSKI - pediatra, neurolog dziecięcy, ...
czytaj dalej »

UROLOG SPECJALISTA DR N. MED. K. DĄBROWSKI. USG. ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Serce zabije po raz dziesiąty

 

Trwają intensywne przygotowania do jubileuszowej, 10. edycji charytatywnego koncertu pod hasłem ?Serce na dłoni?. Czasu na dopięcie wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik zostało niewiele, bo impreza odbędzie się już 22 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (mechaniku). Atrakcją, jak zawsze, będą występy tomaszowskich VIP-ów, biznesmenów i uzdolnionych artystycznie amatorów. - Śmiem twierdzić, że to jedyny tego rodzaju koncert w Polsce, który ma taką oprawę i przez tyle lat wytrwał w jednakowej formule - mówi Teresa Zając, prezeska Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, która od dziesięciu lat stoi na czele sztabu ludzi przygotowujących koncert.

Cel imprezy od lat jest niezmiennie ten sam. Ma za zadanie wesprzeć finansowo TPD i umożliwić zorganizowanie wypoczynku letniego (kolonii) dla jak największej ilości dzieci z najuboższych rodzin naszego powiatu. Do tej pory kolonie, i to na dodatek zdrowotne, dzięki hojności tomaszowian (osób prywatnych i firm) odbywały się już m.in. w Zakopanem, Darłówku, Jarosławcu, Kołobrzegu, Stegnie. W tym roku zaplanowana jest w Łazach. - Założyliśmy sobie, że tyle trudu tak dużej liczby osób zaangażowanych w to, by koncert się udał, musi zaowocować jak najwyższym standardem kolonii - dodaje pani Teresa. - Mamy nadzieję, że i tym razem mieszkańcy miasta nas nie zawiodą.
W organizację dotychczasowych dziewięciu edycji koncertu zaangażowanych było czynnie blisko 300 osób, niektórzy z nich pozostali wierni imprezie od pierwszej edycji. Z licytacji koncertowych maskotek, sprzedaży biletów i od darczyńców udało się do tej pory pozyskać 361 tys. 126 zł, dzięki którym z kolonii skorzystało blisko 900 dzieci. Imprezie, niezależnie od zawirowań politycznych, patronują od samego początku starosta i prezydent miasta. Najbardziej zasłużeni dla historii koncertu i najbardziej zaangażowani w pracę nad jego przygotowaniem otrzymają w tym roku, ze względu na jubileuszowy charakter imprezy, pamiątkowe medale z wizerunkiem serca na dłoni. Takich osób uzbierało się około 200.
W tym roku do wylicytowania jest o wiele mniej maskotek niż zwykle (tylko 30), jeśli więc ktoś chce mieć pamiątkę z jubileuszowego koncertu, musi się z ich zakupem pośpieszyć. Pluszowe zajączki i króliki można obejrzeć i oczywiście zakupić na stoisku Jadwigi Milczarek i Ryszarda Goździka w DH Tomasz (I piętro). Główny ciężar sprzedaży biletów przejęła na siebie, jak zawsze, Anna Kieliszek. Więcej informacji na temat zakupu biletów na koncert oraz kolonii można uzyskać pod numerem telefonu 044 724-61-94.


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (982) z dnia 15 Maja 2009r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator