tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
OSUSZACZE - wynajem, usuwanie wilgoci, tel. ...
czytaj dalej »

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI płynnych i stałych, Firma ...
czytaj dalej »

TRANSPORT - 1,5 t i 6,5 t, winda, przeprowadzki, ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 Rodzinne popołudnie

 

7 maja w Dzielnicowym Ośrodku Kultury po raz kolejny odbyła się impreza ph. Artystyczne Popołudnie Rodzinne „Mama, tata, ja”.
Na najmłodszych, młodzież oraz ich rodziców i dziadków czekało moc atrakcji. Były rozwijające wyobraźnię gry, zabawy rekreacyjne. Zatańczyła dziecięca grupa „Impuls” prowadzona przez Monikę Sakturę. Widzowie mogli nauczyć się układów tanecznych, gdyż przeprowadzono minikurs jive’a. Zachwyt wzbudziły recytowane przez maluchy wierszyki, których nauczyły się pod czujnym okiem Iwony Jabłońskiej na cotygodniowych zajęciach „Artystyczne ABC”. Sympatycy teatru na piątkowej imprezie podziwiali poczynania aktorów amatorów z trzech grup teatralnych działających w DOK-u. „Horrorek” wystąpił z przedstawieniem „Nocny alarm na biwaku”. Młodzież z zespołu „Metafora” w autorskim spektaklu „Mam bajer”. A zespół „Czary Mary” z miniaturowymi scenkami o tematyce cyrkowej, inspirowanymi twórczością Wandy Chotomskiej. Gimnazjalistki z Klubu Przyjaciół Literatury, prowadzonego przez Annę Mincer, zaprezentowały twórczość, której inspiracją była rodzina. Magdalena Rudzka wystąpiła w repertuarze, który przygotowała na występ w tegorocznym konkursie „Tomaszowska Wiosna”. Artur, o artystycznym pseudonimie Szwester, wraz z dziewczęcym chórkiem udowodnił, że hip-hop może polubić każdy. Porad wokalistom udzielał Tadeusz Lubicki.
Na koniec rodzinnego spotkania dyrektorka DOK-u Anna Zwardoń zaprosiła na uroczystości, które zaplanowane są w najbliższym czasie. Wszyscy chętni mogli również spróbować sił, tworząc gliniane ozdoby.


walery   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (1034) z dnia 13 Maja 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator