tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
PEDIATRA A. ŚMIETANKA. Wizyty domowe, tel. 44 ...
czytaj dalej »

FOTOWOLTAIKA dla Firm i Osób Fizycznych.
czytaj dalej »

OSUSZACZE - wynajem, usuwanie wilgoci, tel. ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 Regaty LMiR

 Cumowanie to też sztuka.


10 maja na Zalewie Sulejowskim odbyły się VI Żeglarskie Regaty Ligi Morskiej i Rzecznej im. Tomka Opoki, o puchar przewodniczącego Rady Miasta.
Przy dobrej, wietrznej pogodzie do rywalizacji w klasie omega stanęło osiem załóg z Tomaszowa, Łodzi i Mroczkowa Gościnnego. Puchar główny zdobyła załoga z klubu żeglarskiego "Opty" z Łodzi, dla pozostałych również były nagrody, które ufundowali: przewodniczący RM, starosta, Wydział Edukacji, Kultury i Sportu oraz LMiR.
Impreza możliwa była do przeprowadzenia dzięki społecznemu zaangażowaniu właściciela portu w Smardzewicach Marka Szturnogi, a także Tomasza Jarzyńskiego - prezesa WOPR, Michała Kurzyka (sędzia główny), Zenona Sobotkowskiego, Zbigniewa Kwiatkowskiego, Zbigniewa Kowalskiego i Mariana Kowalczyka.
Organizatorzy dziękują opiekunom ze szkół, którzy wzięli udział w regatach: Dariuszowi Jachimow-skiemu - III LO, Andrzejowi Oczkowskiemu - ZSP nr 1, Ryszardowi Nowakowi - ZSP nr 3, Damianowi Pietrasikowi - ZST Mroczków, Krzysztofowi Łaskiemu, Bartoszowi Kołodziejskiemu z MDK, Szymonowi Jabłkowskiemu z klubu "Opty".
Liga Morska i Rzeczna zaprasza wszystkich, a szczególnie młodzież w przedziale wieku 15-20 lat, pasjonatów żeglarstwa do udziału w tegorocznej Operacji Żagiel (Tall Ships Races) na Bałtyku.


JaPa   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (1192) z dnia 24 Maja 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator