tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy lek. ...
czytaj dalej »

FHU REMONT - PROFI* remontowo-wykończeniowe, ...
czytaj dalej »

UROLOG SPECJALISTA DR N. MED. K. DĄBROWSKI. USG. ...
czytaj dalej »
 
Opinie

 Radny wiceprezesem

 

W natłoku zajęć umknęła nam kadrowa nowinka, typowa dla powiatowo-miejskich obyczajów. Na początku kwietnia wolny od kilkunastu tygodni vacat wiceprezesa Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego objął radny powiatowy Bogdan Kącki.
Bogdan Kącki był wcześniej członkiem Zarządu Powiatu. Po wyborach, gdy ówczesny wiceprezes TTBS Grzegorz Zań został wiceprezydentem miasta, mówiło się, że niezagospodarowany aktualnie Kącki zajmie jego miejsce. Tak się jednak nie stało, Kącki wrócił na swoje rodzime podwórko i był przez ponad dwa lata kierownikiem Zakładu Usług Komunalnych w Rzeczycy. Wójt i Rada Gminy uznały jednak, że taniej i gospodarniej będzie, gdy zadania ZUK-u wrócą pod skrzydła Urzędu Gminy. Bogdan Kącki znów został bez zajęcia. Po cóż ma się jednak we władzach solidarnych kolegów? Radny powiatowy jest już w zarządzie miejskiej spółki.
Kilka miesięcy wcześniej poratowano innego aktywnego politycznie kolegę, Jarosława Wojtkiewicza, który kiedyś też wiceprezesował w TTBS. Był nawet przez dwa dni prezesem Zakładu Budowy i Eksploatacji Dróg i Mostów. Żeby nie obciążać zbytnio tylko jednego samorządowego budżetu, Wojtkiewicz trafił do pracy w starostwie.
Od dwóch miesięcy kierownikiem administracyjnym w ZS nr 4 na Niebrowie jest miejski radny z SLD Ryszard Goździk. Wcześniej pracował w Powiatowym Zarządzie Dróg, ale widać jego kwalifikacje są bezcenne.
Chwilowo wszyscy koledzy mają robotę. Jak kogoś gdzieś wyrzucą lub sam odejdzie, bo nie będzie się nadawał, to natychmiast poinformujemy, która podległa miastu lub powiatowi jednostka zyskała bezcennego fachowca.


(ał)   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (1187) z dnia 19 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator