tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...
czytaj dalej »

GABINET pediatryczno-pneumonologiczno-alergologicz ...
czytaj dalej »

OSUSZACZE - wynajem, usuwanie wilgoci, tel. ...
czytaj dalej »
 
Zdarzenia

 Potrącenia i wymuszenie

 

Do pierwszego zdarzenia doszło w niedzielę, 17 stycznia o godz. 22.30 na ulicy Warszawskiej. 57-letnia kobieta szła od strony wieżowca do nocnego sklepu monopolowego. Miała promil alkoholu w organizmie. Postanowiła przejść przez ulicę w miejscu niedozwolonym. Weszła wprost pod nadjeżdżający pojazd. Doszło do uderzenia. Kierowca jednak odjechał. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami trafiła do tomaszowskiego szpitala. Policja na podstawie opowiadań świadków zdarzenia namierzyła samochód, który brał udział w zdarzeniu. Znaleziono go zaparkowanego na jednej z ulic w Tomaszowie i przewieziono lawetą na policyjny parking. Technicy zabezpieczyli wszystkie ślady. Na masce znaleźli otarcia i niewielkie zarysowania. Właścicielka pojazdu zeznała jednak, że nie brała udziału w żadnym wypadku i tego dnia, choć jeździła po mieście, nie przejeżdżała koło miejsca zdarzenia. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające.
We wtorek o godz. 11.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8 i ulicy Warszawskiej doszło do kolejnego wypadku. Jak ustalili funkcjonariusze 25-letni kierowca bmw skręcał z K-8 w stronę miasta. Wymusił pierwszeństwo na 42-letnim kierowcy opla vectry, który jechał w stronę Warszawy. Do szpitala trafiło trzech pasażerów bmw. 39-letni mężczyzna doznał stłuczenia głowy i klatki piersiowej, identyczne obrażenia miał jego o rok starszy kolega. 22-letnia kobieta miała stłuczoną głowę, prawy bark i ramię. Wszyscy zostali hospitalizowani.
Tego samego dnia o godz. 13.20 na pl. Kościuszki 69-letni mieszkaniec Tomaszowa wtargnął nagle na przejście dla pieszych, na wysokości budynku byłego sądu, wprost pod nadjeżdżającego renaulta. Został przewieziony do szpitala ze stłuczonym lewym łukiem brwiowym i lewym policzkiem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (1017) z dnia 22 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator