tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
BIURO Podatkowe "Berry", księgi, ewidencje VAT, ...
czytaj dalej »

TRANSPORT - 1,5 t i 6,5 t, winda, przeprowadzki, ...
czytaj dalej »

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI płynnych i stałych, Firma ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Pomóż Natalce i innym

 

- Jeszcze w poniedziałek walczyła w konkursie matematycznym, a w środę była tak słaba, że została zwolniona z lekcji i z mamą pojechała prosto na badania. W piątek rano dostałam wiadomość, że Natalka Szustakowska leży w szpitalu - opowiada Aneta Bartosiak, wychowawczyni klasy Vd w Szkole Podstawowej nr 13, której uczennicą jest dziewczynka. - Zdążyliśmy. Lekarze walczą z jej białymi krwinkami, których jest zbyt wiele. Nati potrzebuje też naszej pomocy. Bardzo proszę w jej imieniu o oddanie krwi ze wskazaniem. Z góry dziękuję za ofiarowanie jej bezcennego leku. Wierzę, że uda nam się wspólnie pokonać chorobę i kolejne dziecko wróci do szkoły bogatsze o ciężkie doświadczenia, ale zdrowe! - apeluje nauczycielka.
Krew dla dziewczynki można m.in. oddać w sobotę, 11 czerwca w ambulansie podczas Dni Tomaszowa (akcja w godz. 11.00-14.00). Można też zgłaszać się w tym celu do przyszpitalnego punktu pobrań, przyjmującego krwiodawców od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-10.30 (parter budynku oddziału neurologicznego). Ważne, by przed oddaniem krwi zaznaczyć, że jest ona przeznaczona dla Natalki Szustakowskiej, pacjentki szpitala przy ul. Spornej w Łodzi.
Dodajmy, że aby pomóc swoim uczniom, Szkoła Podstawowa nr 13 prowadzi zbiórkę korków i makulatury. Mogą się do nich przyłączyć wszyscy chętni.


wk   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (1090) z dnia 9 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator