tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...
czytaj dalej »

GABINET pediatryczno-pneumonologiczno-alergologicz ...
czytaj dalej »

SYSTEMY Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 Podsumują akcję POLA NADZIEI

 

Koordynatorzy akcji ph. "Pola nadziei", której celem jest wsparcie osób terminalnie chorych, zapraszają na festyn podsumowujący jej piątą edycję w Tomaszowie. Odbędzie się on w niedzielę, 16 czerwca w godz. 15.00-20.00 na terenie parafii św. Rodziny przy ul. Niskiej.
W programie oprócz wręczenia podziękowań za całoroczną pracę opiekunom szkolnych i przedszkolnych klubów żonkila przewidziano wiele atrakcji dla całych rodzin. Placówki biorące udział w kampanii zaprezentują krótkie programy artystyczne, najmłodsi będą mogli skorzystać m.in. z przejażdżki limuzyną, obejrzeć wyposażenie wozu strażackiego, wsiąść do policyjnego radiowozu, poskakać na dmuchanych zamkach i trampolinach, przejechać się na kucyku. Na wszystkich będzie czekał grill, ciasta domowej roboty, gofry i... pieczone na miejscu pączki.
Panie w wieku 50-69 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych w mammobusie, który stał będzie na placu przed kościołem (kobiety, które nie mieszczą się w tym przedziale wiekowym, także będą mogły się przebadać, ale za okazaniem skierowania od lekarza oraz odpłatnie - 55 zł za badanie).
Wstęp na festyn jest wolny.


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (1195) z dnia 14 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator