tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
WYWÓZ NIECZYSTOŚCI płynnych i stałych, Firma ...
czytaj dalej »

TRANSPORT - 1,5 t i 6,5 t, winda, przeprowadzki, ...
czytaj dalej »

SKUP AUT, kupię każde auto uszkodzone, rozbite ...
czytaj dalej »
 
Sport

 Plebiscyt

 

Kandydaci na najlepszego, najpopularniejszego sportowca powiatu tomaszowskiego w 2009 r.

Aleksandra Adamska (MUKS Wiking)
– kajakarstwo
srebrny i brązowy medal międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w kajakarstwie klasycznym, srebrny medal MMM w kajak polo, ósma w długodystansowych mistrzostwach Polski, trener Dominik Ogłuszka.


Michał Bąbos (SK Bonsai UKS Dwójka)
– karate
piąty zawodnik mistrzostw świata, mistrz Polski indywidualnie i brązowy medalista w drużynie MP juniorów w karate WKF, wicemistrzostwo kraju indywidualnie i drużynowo w karate shotokan, trener Paweł Walczak.


Przemysław Bodio (Klub Sportowy Aster) – tańce sportowe
mistrz świata w disco dance młodzieżowców, wicemistrz świata w duetach disco dance, drugi wicemistrz Polski w duetach dance show oraz disco dance freestyle solo, międzynarodowa mistrzowska klasa sportowa, trenerka Beata Będerz.


Magdalena Borek (IUKS Dziewiątka) – łyżwiarstwo szybkie
brązowy medal w sztafecie mistrzostw Polski w wieloboju sprinterskim, złoto w drużynie i 4 srebrne medale na dystansach OOM, srebrny medal w sztafecie mistrzostw Polski we wrotkarstwie szybkim, trenerka Jolanta Kmiecik.


Roland Cieślak
(KS Pilica)
– łyżwiarstwo szybkie
srebrny medalista na 5000 m i brązowy na 1500 m mistrzostw Polski na dystansach, młodzieżowy mistrz Polski na 1500 i 5000 m oraz srebrny na 10 km, reprezentant Polski w Pucharze Świata, trener Wiesław Kmiecik.


Michał Czarnecki (Duet Lipiński Dachy) – bilard
drużynowy mistrz Polski 2009, złoty medalista Grand PrixPolski w 8 bil, brązowy medalista Pucharu Europu – Euro Tour w Niemczech, trenerzy Krzysztof Lipiński, Dariusz Kobacki.


Łukasz Czechowicz (SK Bonsai UKS Dwójka) – karate
wicemistrz Polski oraz brązowy medalista w drużynie mistrzostw Polski juniorów karate WKF, wicemistrz kraju indywidualnie i drużynowo w karate shotokan, uczestnik mistrzostw świata w Austrii, trener Paweł Walczak.


Michał Dębicki
(KS Pilica)
– kręglarstwo
brązowy medalista mistrzostw Polski w sprintach, zawodnik czwartej drużyny w kraju, trener Izydor Józwik.


Artur Dębiec (UKS Trójka) – piłka nożna
napastnik i pomocnik, kadra Polski w klasie Deyna, finalista mistrzostw Polski w klasie Michałowicz z reprezentacją woj. łódzkiego, trzecie miejsce w wojewódzkiej klasie Michałowicz, trener Wiesław Żmuda


Bartłomiej Dębiec (Klub Sportowy Aster) – tańce sportowe
mistrz świata duetów w disco dance juniorów młodszych, wicemistrz świata duetów fantasy, drugi wicemistrz świata w disco dance oraz w disco dance freestyle, trenerka Beata Będerz.


Aleksandra Dębowska (KS Pilica) – łyżwiarstwo, wrotkarstwo
srebrna medalistka mistrzostw Polski seniorów w biegu drużynowym, srebrny medal na 500 m oraz cztery brązy na 1000, 1500 i 3000 m w mistrzostwach Polski juniorów, uczestniczka mistrzostw świata juniorów, trener Wiesław Kmiecik.


Aleksandra Dębowska (LKK Start)
– kolarstwo
czterokrotna złota medalistka międzywojewódzkich mistrzostw młodzików, wygrała na szosie w jeździe indywidualnej na czas i w wyścigu ze startu wspólnego oraz dwukrotnie na torze, trenerka Dorota Warczyk.


Karolina Domańska-Ksyt (KS Pilica)
– łyżwiarstwo szybkie
brązowa medalistka mistrzostw Polski na dystansach w biegu na 5000 m, reprezentantka Polski w Pucharze Świata, trener Wiesław Kmiecik.


Rafał Flamholc
(niezrzeszony)
– sporty siłowe
wicemistrz świata juniorów w trójboju siłowym, trenuje pod okiem Zbigniewa Bartosa.


Natalia Gajewska
(KS Aster)
– tańce sportowe
mistrzyni świata juniorów młodszych w duetach funky, trenerka Beata Będerz.


Cezary Izbiński
(Parafialne
Stowarzyszenie
Dyscyplin Siłowych)
– sporty siłowe
ósmy zawodnik mistrzostw świata w armwrestlingu, wicemistrz Polski juniorów, trener Zbigniew Bartos.


Agata Jabłońska
(KS Pilica)
– łyżwiarstwo szybkie
srebrna medalistka mistrzostw Polski seniorów w biegu drużynowym, złoty medal na 3 km oraz dwa brązowe medale na 1500 m i w wieloboju XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, trenerka Jolanta Kmiecik.


Małgorzata Jakóbczyk (IUKS Lider)
– koszykówka
kadrowiczka woj. łódzkiego w kat. młodziczek, libero, jedna z najskuteczniejszych koszykarek Lidera, trener Sławomir Żegota.


Jacek Jakubowski
(KS Pilica)
– kręglarstwo
brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży „Świętokrzyskie 2009”, trener Izydor Józwik.


Dawid Janecki
(LKK Start)
– kolarstwo
brązowy medalista mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym, trener Zbigniew Dziurdź.


Daria Jóźwik
(IUKS Lider)
– koszykówka
finalistka mistrzostw Polski w minikoszykówce dziewcząt w Żyrardowie, kadrowiczka woj. łódzkiego w kat. młodziczek, rzucająca obrończyni, trener Sławomir Żegota.


Małgorzata Kamocka (MUKS Dargfil)
– piłka nożna kobiet
wyróżniająca się zawodniczka rozgrywek pierwszej ligi kobiet, najskuteczniejsza napastniczka, mistrzyni Polski w beach soccerze, trenerzy Dariusz Kwiatkowski i Radosław Wilczyński.




Magdalena Kapała (MUKS Dargfil)
– piłka nożna kobiet
wyróżniająca się zawodniczka rozgrywek pierwszej ligi kobiet, mistrzyni Polski w beach soccerze, brązowa medalistka mistrzostw Polski juniorek, trenerzy Dariusz Kwiatkowski i Radosław Wilczyński.


Radosław Karp
(KP RKS Lechia 1923)
– piłka nożna
forstoper i pomocnik drużyny seniorów – aktualnego lidera klasy okręgowej, zdobywca trzech bramek w rundzie jesiennej, trener Krzysztof Pawłowski


Wiktoria Kępa
(KS Aster)
– tańce sportowe
mistrzyni świata juniorów młodszych w duetach funky, mistrzyni Polski solo w hip-hop, trenerka Beata Będerz.


Piotr Kozłowski
(KS Pilica)
– kręglarstwo
drużynowy mistrz Polski juniorów, wicemistrz kraju w parze z Maciejem Witkiem na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży „Świętokrzyskie 2009”, trener Izydor Józwik.


Agata Malec
(MUKS Wiking)
– kajakarstwo
srebrny medal międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w kajakarstwie klasycznym, srebrny medal MMM w kajak polo, ósma w długodystansowych mistrzostwach Polski, trener Dominik Ogłuszka.


Szymon Milczarek (UKS Trójka)
– piłka nożna
bramkarz, finalista mistrzostw Polski w klasie Michałowicz z reprezentacją woj. łódzkiego, trzecie miejsce w wojewódzkiej klasie Michałowicz, trener Wiesław Żmuda.


Katarzyna Ogłuszka (KS Aster)
– tańce sportowe
wicemistrzyni świata młodzieżowców w duetach disco dance, brązowy medal mistrzostwa Polski młodzieżowców w dance show, trenerka Beata Będerz.


Filip Pająk (SK Bonsai) – karate
mistrz Polski dwóch kategorii wiekowych – juniorów i juniorów młodszych w karate WKF, brązowy medalista w drużynie mistrzostw Polski juniorów karate WKF, wicemistrz kraju indywidualnie i drużynowo w karate shotokan, najlepszy Polak w mistrzostwach świata w Maroku, trener Paweł Walczak.

Izabela Ogórek
(Młodzieżowy Klub Sportowy)
– lekkoatletyka
mistrzyni Polski juniorek w rzucie dyskiem, najlepszy wynik w tej kategorii wiekowej w kraju 53,01 m, uczestniczka mistrzostw świata juniorek, trenerzy Beata Goździk i Arkadiusz Lechowicz.


Piotr Ostrowski
(Duet Lipiński Dachy) – bilard
drużynowy mistrz Polski 2009, najskuteczniejszy w kraju zawodnik sezonu – 32 zwycięstwa w 34 pojedynkach, trener Krzysztof Lipiński.


Monika Płuciennik (MUKS Dargfil)
– siatkówka
półfinalistka mistrzostw Polski w kategorii juniorek i kadetek, była mistrzyni Polski młodziczek, reprezentantka woj. łódzkiego, trener Krzysztof Filipowicz.


Michał Przednówek (niezrzeszony)
– sporty siłowe
wicemistrz świata juniorów w trójboju siłowym, trenuje pod okiem Zbigniewa Bartosa.


Adam Skoneczny
(Duet Lipiński Dachy) – bilard
brązowy medalista drużynowych mistrzostw Europy, trzeci w Best of East na Węgrzech i w Bułgarii, drużynowy mistrz Polski, brązowy medalista indywidualnych MP, trenerzy Krzysztof Lipiński, Dariusz Kobacki.


Mariusz Skoneczny (Duet Lipiński Dachy) – bilard
uczestnik mistrzostw świata na Filipinach i Word Tour Qatar, brązowy medalista drużynowych mistrzostw Europy, złoty medal Best of East w Serbii, drużynowy mistrz Polski, srebrny medalista MP, trenerzy Krzysztof Lipiński, Dariusz Kobacki.


Marlena Sobolewska (MUKS Dargfil)
– siatkówka
półfinalistka mistrzostw Polski w kategorii juniorek i kadetek, była mistrzyni Polski młodziczek, reprezentantka woj. łódzkiego, trener Krzysztof Filipowicz.


Kamil Szymczak
(KP RKS Lechia 1923) – piłka nożna
najlepszy pomocnik drużyny seniorów – aktualnego lidera klasy okręgowej, najskuteczniejszy strzelec w rundzie jesiennej, zdobył 13 goli, trener Krzysztof Pawłowski.


Dominik Śliwiński (PSDS)
– sporty siłowe
siódmy zawodnik mistrzostw świata i szósty mistrzostw Europy w armwrestlingu, mistrz Polski juniorów, trener Zbigniew Bartos.


Kinga Turlińska
(SK Bonsai) – karate
drużynowa wicemistrzyni Polski juniorek w karate WKF, mistrzyni Central Europe Open w kumite drużynowym, trzecie miejsce w CEO juniorek, reprezentantka Polski, trener Paweł Walczak.


Monika Turlińska
(SK Bonsai)
– karate
drużynowa mistrzyni Polski juniorek w karate WKF, mistrzyni Central Europe Open w kumite drużynowym, drugie miejsce w CEO juniorek, reprezentantka Polski, trener Paweł Walczak.


Katarzyna Walecka (SK Bonsai)
– karate
brązowa medalistka mistrzostw Polski seniorek w karate WKF, ten sam medal w mistrzostwach juniorek, drużynowa wicemistrzyni Polski w kumite juniorek, akademicka mistrzyni Polski.


Dorota Warczyk
(LKK Start)
– kolarstwo
Wicemistrzostwo Polski w kolarstwie przełajowym, zwyciężczyni Pucharu Polski w przełajach, w maratonie MTB brązowy medal mistrzostw Polski i zdobywczyni Pucharu Polski, trener Zbigniew Dziurdź.


Maciej Witek
(KS Pilica)
– kręglarstwo
drużynowy mistrz Polski juniorów, mistrz kraju w sprincie oraz wicemistrz w parach na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, trener Izydor Józwik.


Angelika Zysiak
(KS Aster)
– tańce sportowe
mistrzyni świata juniorów w duetach disco dance, wicemistrzyni świata w duetach juniorów fantasy, trenerka Beata Będerz


Przemysław Żegota
(PSDS)
– sporty siłowe
czwarty zawodnik mistrzostw świata i wicemistrz Europy w armwrestlingu, mistrz Polski juniorów, trener Zbigniew Bartos.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (1014) z dnia 24 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator