tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

REMONTY kompleksowe tel ...
czytaj dalej »

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI płynnych i stałych, Firma ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 Pisali, malowali i śpiewali dla mam

 Galę finałową urozmaiciły
występy uczniów ?dwunastki?.Laureaci I Powiatowego Konkursu ?Dla ciebie, mamo?, zorganizowanego przez SP nr 12, zaprezentowali się podczas gali finałowej, która odbyła się 30 maja w sali SCh Tomy przy ul. Jerozolimskiej. - Konkurs rozegrany został w trzech kategoriach - muzycznej, literackiej oraz plastycznej i cieszył się dużym zainteresowaniem - mówi Anna Węgrzynowska, dyrektorka ?dwunastki?. - Nie rywalizacja była jednak najważniejsza, a to, co dzieci z całego powiatu chciały za pomocą rysunków, wierszy i opowiadań czy piosenek przekazać swoim mamom.
Kategorię literacką wygrała Małgorzata Warczyń-ska z ZS 4. Drugie miejsce przyznano Idze Kapruziak z SP 12, a trzecie Dominice Felińskiej z SP 14. W kategorii muzycznej wśród uczniów klas I-III pierwszą nagrodę otrzymała Zuzanna Borowska z ZS 4, a drugą ex aequo Kornelia Bielas z SP 7 i Aleksandra Sobkiewicz z SP 14. Trzeciej nie przyznano. Wśród uczniów klas IV-VI najlepiej zaśpiewali Maja Kołodziejska i Adam Wiączek (oboje z SP 12) i to im przypadło pierwsze miejsce. Drugiego miejsca jury nie przyznało, a trzecim nagrodzono Aleksandrę Banasiak z ZS 4.
Kategorię plastyczną wśród uczniów klas I-III wygrali ex aequo Kacper Sawicki z SP w Lubochni oraz Joanna Zygmunt z SP 12. Drugie miejsca przypadły Wiktorii Cieroń z SP w Lubochni i Julii Sadłowskiej z SP w Brzustowie. Trzecie miejsce zajęła Zosia Bryks z SP 10. Wśród uczniów klas IV-VI najwyżej oceniono prace Pauliny Bieniek z SP w Królowej Woli i Martyny Wójciak z SP 14. Drugą nagrodą podzieliły się Eliza Klag i Agnieszka Wróbel z SP 14, a trzecią Julia Sidło i Dawid Stępień z SP 12. Nagrodę główną w tej kategorii otrzymała Klaudia Kuta z SP w Królowej Woli.


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (1143) z dnia 15 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator