tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »

RTV Serwis D. Kurzyk naprawa telewizorów, kamer, ...
czytaj dalej »

SYSTEMY Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy ...
czytaj dalej »
 
Teren

 Pierwsze dożynki

 
Czerniewice

Przełom sierpnia i września to czas podsumowania osiągnięć żniwnych. Wójt Edward Pietrzyk, przewodnicząca RG Wiesława Koczywąs zapraszają w niedzielę 22 sierpnia na XVI Dożynki gminne.
Święto rozpocznie się o 10.45 zbiórką korowodów na placu przed kościołem w Czerniewicach. Świecką część uroczystości poprzedzi msza w miejscowym kościele planowana na godzinę 11.00.
Około 12.30 uczestnicy święta plonów, poprzedzani strażacką orkiestrą dętą, przejdą z kościoła do parku na oficjalną część uroczystości. Zgodnie z tradycją i programem nastąpi przekazanie wójtowi bochna chleba upieczonego z tegorocznej mąki. Po 13.00 zaprezentują się reprezentacje kół gospodyń wiejskich. O 15.00 rozpocznie się trzygodzinny blok artystyczny. Wystąpią: zespół dziecięcy Angels, kabaret Stan Tutaj i zespół disco polo Mega Dance. Na 18.00 zaplanowano zabawę taneczną przy muzyce zespołu Casanova. Około 21.30 wystąpi Teatr Ognia, demonstrując pokazy taneczne do irlandzkich utworów muzycznych. Zakończenie imprezy przewidziano około północy.


Mich   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (1047) z dnia 13 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator