tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

JERZY RATAJSKI - pediatra, neurolog dziecięcy, ...
czytaj dalej »

REUMATOLOG specjalista internista ANNA GŁOWA - ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Ognisko i edukacja

 

Zarząd Koła Miejskiego nr 2 PSD zaprasza swoich członków 28 września (w środę) o godzinie 16.00 do Skansenu Rzeki Pilicy na ostatnie w tym roku ognisko integracyjne połączone z pieczeniem kiełbasek. Podczas spotkania będzie omawiany pobyt grupy diabetyków na wypoczynku w Ustroniu Morskim.
Następnego dnia, 29 września (w czwartek), w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Słowackiego odbędzie się druga część edukacji dla diabetyków ?o odżywianiu wewnątrzkomórkowym?, którą przeprowadzi lekarz z Warszawy.

Zbadaj poziom cukru we krwi
Zarząd Miejsko-Powiatowego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków zaprasza członków i sympatyków na spotkanie w stołówce byłej budowlanki przy ul. Farbiarskiej 20, które zaplanowane jest na 20 września (wtorek). W części edukacyjnej wykład wygłosi Maria Ośródka. Początek o godz. 15.00.
Biuro organizacji zostało na stałe przeniesione do obiektu Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego przy ul. Farbiarskiej 20. Czynne jest we wtorki i piątki w godz. 11.00-13.00. Zarząd koła zaprasza wszystkich chętnych do badań poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia, które robione są bezpłatnie.


Mich   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (1104) z dnia 16 Września 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator