tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »

Zatrudnimy serwisantów instalacji:
czytaj dalej »
 
Opinie

 Obraz nędzy i rozpaczy

 

Te słowa chyba najlepiej oddają to, co przychodzi na myśl po spojrzeniu na ścieżkę rowerową Spała - Tomaszów i ul. Bogusława Meca. Dwa punkty naszego miasta, które zamiast być wielkim atutem, chlubą - odstraszają! Scieżka w chwili obecnej jest zapiaszczona do granic możliwości. Na odcinku za torami w kierunku Spały prawie jej nie widać. Co więc z bezpieczeństwem rowerzystów i ogólnym wizerunkiem Tomaszowa?
Drugim punktem zapalnym dla bacznego obserwatora jest nowo powstała ulica Bogusława Meca, tuż przy targowisku miejskim (wielu znana jako Nowomurarska). Oprócz dużej ilości piachu, który mocno utrudnia zaparkowanie w wyznaczonych stanowiskach (każdy parkuje byle zaparkować i na 15 stanowiskach mieści się tylko 10 pojazdów), zalegają tam ogromne ilości śmieci: puszek, papierów, folii itp. Słowem obraz nędzy i rozpaczy. Najlepiej to widać, gdy targowisko jest zamnknięte, a parking pusty. Bardzo nieestetyczny widok, a przecież nie o to chodziło projektantom tejże ulicy.
Warto więc postawić (niejedno) pytanie: czy ktoś w ogóle dba o te kosztowne punkty naszego miasta? Gdzie są osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w tych miejscach? Pozostaje mieć nadzieję, że te pytania nie miną bez echa, a tomaszownianie już niedługo będą mogli korzystać z pięknej ścieżki i czystego, przestronnego parkingu w centrum miasta.


AnTosia   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (1187) z dnia 19 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator