tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

RTV Serwis D. Kurzyk naprawa telewizorów, kamer, ...
czytaj dalej »

UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »
 
Sport

 O mistrza drugiej ligi

 
Czas na play-off

LKS Caro występuje w drugiej lidze. Po fazie zasadniczej ekipa z Rzeczycy zajęła czwarte miejsce w grupie trzeciej i wywalczyła prawo gry w play-offach o miejsca 1:4. W półfinale Caro zmierzy się Międzyrzecką Trójką. Pierwsze dwa mecze rozegrane zostaną w nadchodzący weekend w Międzyrzecu Podlaskim.
Przygotowując się do tych pojedynków Caro we wtorek rozegrało mecz kontrolny z Lechią, który szykuje się do turnieju półfinałowego rozgrywek o II ligę.
Caro ? Lechia 5:0 (25:9, 25:11, 25:20, 25:12, 15:8).
Skład Caro: Patryk Spychała, Jarosław Sobczyński, Michał Makowski, Przemysław Toma, Radosław Kiraga, Damian Wojtasik, Michał Koryciński ? libero oraz Patryk Kucharski, Michał Krymarys, Bartłomiej Koryciński, Kamil Makuch i Michał Jaskulski. Trenerzy Sobczyński i Waldemar Juszczak.
Lechia: Wojciech Puścian, Krzysztof Kurzdym, Jakub Krawczyk, Michał Woźniak, Michał Gałka, Jakub Owczarek, Jakub Porczyk ? libero oraz Wojciech Puścian, Kacper Turowski, Jacek Podwysocki, Damian Woch i Jakub Peliński Ich trenerami są Tomasz Migała i Andrzej Zając, a kierownikiem drużyny Jan Lisicki.
Mecz w hali gastronomika był widowiskiem dość jednostronnym. Przewaga Caro był wyraźna, a lechici tylko momentami nawiązywali wyrównaną walkę. Nie było to jednak dziwne. Grała przecież czołowa drużyna drugiej ligi z trzecioligowcem. Co prawda Lechia została mistrzem trzeciej ligi, ale zespół tworzą głównie juniorzy.
Trenerzy umówili się na rozegranie pięciu pełnych setów, przy czym ostatni był tie-breakiem. Mecz trwał niespełna półtorej godziny, ale dał szkoleniowcom obraz ich drużyn przed jakże ważnymi turniejami.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (1185) z dnia 5 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator