tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

DIETA dr. J. Kwaśniewskiego, żywienie optymalne, ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...
czytaj dalej »
 
Kultura

 Nauczycielki wystawiają

 


Miejska Biblioteka Publiczna oraz Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zapraszają na wystawę poplenerową wyeksponowaną w sali wystawowej mieszczącej się w Miejskiej Bibliotece Publicznej na pl. Kościuszki 18.
Plenery malarskie organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia w Piotrkowie Trybunalskim mają już swoją wieloletnią tradycję.
Ta nietypowa forma doskonalenia nauczycieli miała w tym roku swoją dwudziestą pierwszą edycję. Plenery malarskie organizowane były w Tarasce, Przedborzu, Inowłodzu i Żelechlinku. Od pięciu lat plener odbywa się w Tomaszowie. Sąsiedztwo dwóch parków krajobrazowych oraz leżący w granicach miasta unikatowy rezerwat przyrody Niebieskie Źródła, niepowtarzalna Pilica, łąki wokół pozwalają uczestnikom pleneru oderwać się od codzienności i dostrzec na nowo piękno natury. Zaprezentowana kolekcja stanowi ułamek tego co zostało stworzone w trakcie tegorocznych warsztatów malarskich.
W tegorocznym plenerze uczestniczyło 17 nauczycieli z powiatów: piotrkowskiego, tomaszowskiego, radomszczańskiego i opoczyńskiego. Nasze miasto reprezentowały panie: Anna Ksyt, Beata Młynarczyk, Beata Śliwińska i Mirosława Płacheta.


Mich   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (1151) z dnia 10 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator