UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...

REMONTY, KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, glazura, ...

BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...

Sport

Nauczyciele kulali

Odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Pracowników Oświaty w Kręglach. Zwyciężyli Julita Borowczyk, Grzegorz Wągrodzki i Tomasz Dziubecki.
Każdy z uczestników oddawał 40 rzutów do pełnego ustawienia kręgli. W rywalizacji kobiet zwyciężyła Borowczyk (Przedszkole nr 11), która strąciła 195 kręgli. Drugie miejsce zajęła Dagmara Gala (SP nr 14) – 168, trzecie Dagmara Reszka (Gim. Lubochnia) – 143, czwarte Kinga Remisz-Szewczyk (ZSP nr 6) – 134, piąte Anna Janik (SP nr 1) – 129, szóste Anna Kamińska (SP nr 14) – 128.
Mężczyźni do 50 lat: 1. Dziubecki (SP nr 14) – 251, 2. Michał Kurzyk (Gim. Popielawy) – 173, 3. Jacek Dziubiński (ZSP nr 6) – 145.
Mężczyźni powyżej 50 lat:
1. Wągrodzki (Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego) – 215, 2. Izydor Józwik (TKKF ZNP) – 176,
3. Antoni Smolarek (TKKF ZNP) – 147.
Zwycięzcom w każdej kategorii wręczono puchary, a dla tych, którzy stali na podium, powiat ufundował medale i upominki. Organizatorami zawodów były Zarząd Ogniska TKKF ZNP i Zarząd Oddziału Powiatowego ZNP przy współudziale Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz ZSP nr 6. Kierownikiem turnieju był Smolarek, a sędzią głównym Józwik.