tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
BIURO Podatkowe "Berry", księgi, ewidencje VAT, ...
czytaj dalej »

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI płynnych i stałych, Firma ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Nasze też jest piękne

 


Pod takim hasłem zaplanowano konkurs fotograficzny w ramach I Festiwalu Podróżników, jaki odbędzie się w naszym mieście już 14 października. Jego organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe ?Globtrotter? działające przy tomaszowskiej filii Uniwersytetu Łódzkiego.
Celem konkursu jest pokazanie najpiękniejszych miejsc powiatu tomaszowskiego, a także zachęcenie tomaszowian do odwiedzania i zwiedzania okolic swojego miasta oraz całego powiatu zgodnie z hasłem ?Nasze też jest piękne?. Istotą konkursu jest również chęć pokazania walorów turystycznych, przyrodniczych oraz architektonicznych w naszym regionie, które dla wielu są jeszcze nieznane.
Dla autorów najciekawszych prac organizatorzy przygotowali nagrody. Wszystkie zdjęcia utworzą galerię, która zostanie zaprezentowana podczas Festiwalu Podróżniczego. Termin nadsyłania prac upływa 1 października.
Regulamin i szczgółowe informacje dostępne są na stronie Starostwa Powiatowego (www.powiat-tomaszowski.pl) oraz filii Uniwersytetu Łódzkiego (www.filia.uni.lodz.pl).


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (1155) z dnia 7 Września 2012r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator