tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »

NAPRAWA AGD - lodówki, zamrażarki, pralki ...
czytaj dalej »

Sprzedam Szczeniaki Amstaff ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Na zdrowie

 
Z budżetu powiatu

Zarząd Powiatu Tomaszowskiego ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań z zakresu ochrony i promocji zdrowia. Do rozdysponowania jest łącznie 25 tys. zł. Podstawą ogłoszonych konkursów są zapisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz przyjętego 29 grudnia 2009 r. programu współpracy powiatu z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2010.
12 tys. zł, podobnie jak w ub.r., przeznaczone jest na prowadzenie szkoły rodzenia. Zadanie obejmuje promocję świadomego rodzicielstwa oraz wszechstronne przygotowanie rodziców do narodzin dziecka, jego pielęgnacji i budowę więzi emocjonalnych rodziców z dzieckiem.
Pozostałe dwie propozycje to nowości. Pierwszą jest prowadzenie cyklu spotkań z zakresu promocji i edukacji zdrowia z udziałem przedstawicieli służby zdrowia, specjalistów z zakresu rehabilitacji ruchowej, diabetologów oraz dietetyków. Na sfinansowanie realizacji zadania przeznaczono 5 tys. zł. Powiat zamierza także wesprzeć organizację spotkań i wyjazdów osób niewidomych i niedowidzących, a ściślej spotkania i wyjazdy integracyjne niewidomych oraz szkolenie dotyczące nauki poruszania się z białą laską. Dofinansowanie wynieść ma 8 tys. zł. Termin składania ofert upływa 5 marca. Rozstrzygnięcie nastąpić ma w ciągu 21 dni.


wk   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (1021) z dnia 18 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator