tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

UROLOG SPECJALISTA DR N. MED. K. DĄBROWSKI. USG. ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy lek. ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 Mistrzowie matematyki

 

W Gimnazjum nr 7 w piątek, 7 czerwca odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w IV Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym o puchar prezydenta miasta Tomaszowa Maz. Uroczystość uświetniły występy uczniów Gimnazjum nr 7. Celem konkursu jest m.in. rozbudzanie wśród młodzieży szkolnej zainteresowań matematyką oraz rozwijanie uzdolnień uczniów. Rozgrywany jest on w dwóch kategoriach: indywidualnie i grupowo. Zadania przygotowała Małgorzata Krych, doradca metodyczny matematyki.
W konkursie wzięło udział 45 uczniów z 11 gimazjów - nr 3, 4, 6, 7, 8 z Tomaszowa Maz. oraz z ZS z Ujazdu, Osiedla Niewiadów, Żelechlinka, Popielaw, Smardzewidz i Wiaderna.
W kategorii indywidualnej pierwsze miejsce i tytuł matematyka roku 2013 zdobył Kacper Wardzyński, uczeń Gim. nr 4 przygotowany przez Jolantę Gaicką, drugie miejsce przypadło Kacprowi Płesce z Gim. w Popielawach (opiekun Tomasza Deka), a tzrecie Tomaszowi Wiktorowi z Gim. w Popielawach i Piotrowi Nakieli z Gim. nr 6. Wyróżnienia otrzymali: Joanna Baldiszak z Gim. nr 3, Maciej Dzikowski oraz Marcin Przybysz z Gim. 6, Kamila Owsianka z Gim. 7 oraz Mateusz Kuchta z Gim. 8.
W kategorii drużynowej pierwsze miejsce zdobyli uczniowie Gimnazjum z Popielaw w składzie: Edyta Bykowska, Justyna Olejniczak, Kacper Płeska i Tomasz Wiktor. Uczniów przygotował do konkursu Tomasz Deka. Puchar przechodni prezydenta miasta Tomaszowa Maz. odebrała dyrektorka Gim. w Popielawach Małgorzata Lewandowska. Drugie miejsce zajęła drużyna Gim. 6, a trzecie reprezentacja Gim. 4. Nagrody ufundował Urząd Miasta.


JaPa   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (1195) z dnia 14 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator