PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy KAMILA ...

SPECJALISTA NEUROLOG MARIA PIASTA*, ul. Rolna ...

Sport

Medale Pływaka na Śląsku

W piątek (7 czerwca) odbyły się otwarte pływackie mistrzostwa Pałacu Młodzieży w Katowicach. Zawodnicy TS Pływak w Tomaszowie zdobyli w nich dwanaście medali.
W zawodach wzięło udział ponad 200 dzieci z klubów Górnego Śląska, Zagłębia, Bielska-Białej i Tomaszowa. Nasi młodzi pływacy byli bardzo widoczni. Adrianna Kapała i Bartosz Cyniak zostali najlepszymi zawodnikami zawodów w swoich kategoriach wiekowych.
Zwycięsko starty zakończyli: Igor Psut na 25 m stylem dowolnym (8 lat), Kapała na 50 m dowolnym (10 lat) i Cyniak na 50 m dowolnym (12 lat) oraz na 100 m dowolnym w kat. open (płynąc ze starszymi rywalami). Kapała w tym ostatnim starcie był ósmy.
Na drugim miejscu finiszowali: Karolina Bucholz na 50 m dowolnym (12 lat), Oliwia Daroch na 50 m dowolnym (11 lat), Filip Gąsiorowski na 50 m dowolnym (11 lat) i dwukrotnie Michał Żyrek na 50 m stylem motylkowym (12 lat) i na 50 m dowolnym open.
Trzecie miejsce zajęli: K. Bucholz na 100 m dowolnym open, Kacper Ciesielski na 100 m dowolnym open i Filip Nowakowski na 50 m motylkiem (12 lat).

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (1195) z dnia 14 Czerwca 2013r.