tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
GABINET pediatryczno-pneumonologiczno-alergologicz ...
czytaj dalej »

OSUSZACZE - wynajem, usuwanie wilgoci, tel. ...
czytaj dalej »

REUMATOLOG specjalista internista ANNA GŁOWA - ...
czytaj dalej »
 
Sport

 Młodzież Lechii na podium

 Lechia w Łodzi. Stoją (od lewej): Piotr Żerek, Bartłomiej Cieślik, Patryk Grejber, Kacper Ryś, Benedykt Siedlecki, Damian Kugiel, trener Radosław Wilczyński, w dolnym rzędzie: Szymon Sulgostowski, Kacper Przedbora, Mateusz Jakóbczyk, Kacper Pawlak i Hubert Rogala.


W Łodzi rozegrany został II Halowy Turniej Zimowy. Miłą niespodziankę sprawili trampkarze KP RKS Lechia, zajmując drugie miejsce w roczniku 1998. Tomaszowianie ulegli tylko łódzkiemu UKS SMS.
Zgłosiło się dziesięć drużyn, które podzielono na dwie grupy. Eliminacje podopieczni trenera Radosław Wilczyńskiego rozpoczęli niezbyt dobrze od porażki 0:1 z UKS SMS. Na szczęście później Lechia pokonała kolejno: Pogoń Zduńska Wola 3:0, ŁKS 1:0 i Zawiszę Rzgów 3:0.
W półfinale tomaszowianie spotkali się z Borutą Zgierz i wygrali aż 6:0. Mecz ten był szczególnie ważny, gdyż trener Wilczyński swoją pracę z tymi chłopcami rozpoczął w ubiegłym roku wyjazdem na turniej do Zgierza. Tam lechici ulegli Borucie 0:4. Półroczne treningi przyniosły nadspodziewane wyniki.
W wielkim finale przeciwnikiem Lechii po raz drugi był UKS SMS. I ponownie łodzianie okazali się minimalnie lepsi, zdobywając jednego, jedynego gola.
Dodajmy, że ekipę Lechii z rocznika 1998 sponsoruje firma Badger Mining Poland.


Ryszard Pożyczka   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (1021) z dnia 18 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator