tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
WYWÓZ NIECZYSTOŚCI płynnych i stałych, Firma ...
czytaj dalej »

PRYWATNY gabinet ginekologiczno-położniczy lek. ...
czytaj dalej »

REUMATOLOG specjalista internista ANNA GŁOWA - ...
czytaj dalej »
 
Teren

 Laureatka z Niewiadowa

 
Ujazd

W październiku 2009 roku na Poznańskich Spotkaniach Targowych - Książka dla Dzieci i Młodzieży został ogłoszony ogólnopolski konkurs „Lubię czytać”, przeznaczony dla uczniów podstawówek, gimnazjów i liceów.
Uczestnicy musieli napisać pracę przedstawiającą sposób, w jaki wciągnęło ich czytanie, kto przyczynił się do przygody z książką, kiedy zaczęli czytać, jaki tytuł oczarował ich do tego stopnia, że sięgnęli po kolejne lektury. Do konkursu przystąpiło 1.783 uczestników z całego kraju, wśród nich dzieci z Niewiadowa.
Jurorzy przez kilka miesięcy sprawdzali nadesłane opowiadania. W końcu przyznano nagrody książkowe i dyplomy laureatom. Wśród nich było 19 uczniów ze szkół podstawowych, 20 gimnazjalistów oraz 8 licealistów.
W grupie najmłodszych laureatów jest Martyna Król, uczennica IV klasy SP w Niewiadowie. Praca Martyny zatytułowana „Wspomnienia dziesięciolatki” przedstawia jej doświadczenia związane z poznawaniem książek i obcowaniem z nimi. Młodzież do konkursu przygotowywała nauczycielka Renata Andrzejewska-Jóźwik.


Mich   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (1025) z dnia 18 Marca 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator