tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

NAPRAWA AGD - lodówki, zamrażarki, pralki ...
czytaj dalej »

BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »
 
Zdarzenia

 Kradną elektronikę

 

Od okresu świątecznego wciąż dochodzi do włamań i kradzieży. W ostatnich dniach udało się złapać sprawców jednego zdarzenia. Poszukiwani są jeszcze sprawcy trzech innych.
We wtorek, 12 stycznia w nocy złodzieje upatrzyli sobie za cel jeden ze sklepów zoologicznych przy ul. Warszawskiej. Wypchnęli szybę i dostali się do wnętrza lokalu. Wynieśli z niego laptop, filtry akwariowe i pieniądze o łącznej wartości około 3.300 złotych. Tej samej nocy na podstawie zeznań świadków i znajomości dzielnicy funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego znaleźli podejrzanych. Zatrzymali 24-letniego mężczyznę i o rok młodszą kobietę, którzy mieli przy sobie komputer. W ich mieszkaniu znaleziono również filtry. Złodzieje byli pijani i zostali osadzeni do wytrzeźwienia w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Staną przed sądem.
Nadal trwają śledztwa w trzech innych sprawach.
W piątek o godz. 22.00 z niestrzeżonego parkingu przy ulicy dra Rodego skradziono s¶kodę octavię wartą 30 tys. zł.
Tego samego dnia na ul. Strzeleckiej w nocy również nieznani sprawcy wybili szybę w przednich drzwiach mercedesa. Wyciągnęli radio CB, nawigację satelitarną, ładowarkę do telefonu komórkowego. Właściciel pojazdu wycenił straty na 700 złotych.
Dwa dni później, 17 stycznia w niedzielę w Bukowie (gm. Ujazd) doszło do kolejnej kradzieży wyposażenia auta. Złodzieje wykorzystali fakt, że właściciel nie zamknął renaulta. Z wnętrza zginął mu portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym. A ponadto radio CB oraz odtwarzacz CD. Postępowanie prowadzą funkcjonariusze z Rokicin.
Policjanci proszą wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o opisanych zdarzeniach, w których nie wykryto sprawców o kontakt osobisty z tomaszowską komendą lub pod numerami 44 726-10-00 lub 997.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (1017) z dnia 22 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator