tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »

UROLOG SPECJALISTA DR N. MED. K. DĄBROWSKI. USG. ...
czytaj dalej »
 
Relacje

 Koncert dla mamy i taty

 Gorące brawa zebrała m.in. najstarsza formacja zespołu Art Dance.


Imprezę pod takim hasłem zorganizował w czwartek, 2 czerwca Miejski Ośrodek Kultury. - Dzień Matki i Dzień Ojca to doskonała okazja do zaprezentowania osiągnięć naszych podopiecznych, a jednocześnie pretekst do wspólnej zabawy dla całej rodziny - mówi Anna Myszewska z MOK.
Podczas ponad dwugodzinnego programu na scenie Włókniarza obejrzeć można było m.in. występy taneczne wszystkich formacji zespołu Art Dance, który od września ub.r. prowadzony jest przez nową instruktorkę - Dianę Dylewską, etiudy teatralne i przedstawienia przygotowane przez podopiecznych Anny Nowak, a także popisy recytatorskie Elżbiety Ołubek i Czesława Mizerskiego - seniorów z sekcji teatralnej TUTW, którzy swoje umiejętności ćwiczą także pod okiem pani Ani. Taniec nowoczesny (modern jazz z elementami baletu) zaprezentowany przez Art Dance uzupełnił pokaz tańców towarzyskich w wykonaniu tancerzy z Tomaszowskiego Klubu Tańca Towarzyskiego ?Cantinero?. Przed publicznością zaprezentowały się zarówno pary klasy mistrzowskiej, jak również najmłodsi adepci tej sztuki, którzy swoją przygodę z tańcem zaczęli zaledwie kilka miesięcy temu.
Wszystkie dzieci otrzymały z okazji swojego święta słodkie upominki, a na finał koncertu odśpiewano wspólnie piosenkę o MOK, do której słowa napisała Krystyna Rybak z TUTW.


MarMajs    

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (1090) z dnia 9 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator