tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

GABINET pediatryczno-pneumonologiczno-alergologicz ...
czytaj dalej »

PARKIECIARSTWO, CYKLINOWANIE - fachowo i ...
czytaj dalej »
 
Teren

 Komputery dla Odnowy

 

Starosta Piotr Kagankiewicz 7 maja w Powiatowym Urzędzie Pracy przekazał Stowarzyszeniu Bezrobotnych i Trzeźwiejących ?Odnowa? z Lubochni sześć komputerów i cztery drukarki, które wcześniej były używane w PUP.
- To największa organizacja w powiecie zajmująca się pomocą dla potrzebujących. Z pomocą komputerów będą właściwie rozliczać wydawaną żywność i prowadzić ewidencję ponad 3 tysięcy członków - wyjaśnia starosta.
- W ramach środków z Funduszu Pracy wprowadzamy nowy system elektronicznej ewidencji i rozliczania bezrobotnych, więc dokonaliśmy wymiany części sprzętu komputerowego - dodaje Elżbieta Kudlik dyrektorka PUP. - Przekazane zestawy są sprawne i posiadają licencję na system operacyjny Windows.
Wiceprezes stowarzyszenia Antoni Kubryn podziękował za cenny upominek. Zapewnił, że komputery wykorzysta zgodnie z potrzebami oraz do szkolenia osób, które przejawią chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji. Poprosił starostę o jeszcze kilka urządzeń niezbędnych do obsługi spółdzielni, która w tym roku powstała przy stowarzyszeniu.


Mich   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (982) z dnia 15 Maja 2009r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator