Auto Skup Najlepsze CENY ...

Sport

Kiepska niedziela

Klasa A

Trwają rozgrywki w piotrkowskiej klasie A. 24 drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie pierwszej występują trzy zespoły z powiatu tomaszowskiego. W niedzielę zagrały słabo. Tylko Polonia uratowała remis, a pozostałe doznały porażek i to w roli gospodarzy.

***
Tęcza Janków ? LKS Białaczów 2:4 (0:3), gole Tęczy: Sońta, Kielich.
Gospodarze: Surma ? Grzegorz Mazurek ? grający trener, Piotr Lebkuchen (Krystian Najder), Jakub Stachecki, Mateusz Stasiak (Rafał Sońta) ? Tomasz Astrakowicz, Marcin Kielich, Paweł Budziński (Sławomir Wróbel), Tomasz Plich ? Sylwester Białkowski (Dawid Kobus), Krzysztof Karliński.
Trener Mazurek ma problemy z zebraniem drużyny. Co mecz to inny skład, bo ciągle brak pięciu podstawowych zawodników. Tym razem piłkarze Tęczy zostali kompletnie zaskoczeni przez rywali, którzy od początku zaatakowali
z animuszem i już po kwadransie prowadzili 2:3. Pościg za białaczanami w drugiej połowie był mało udany. Goście potrafili strzelić jeszcze czwartego gola, czym podcięli skrzydła gospodarzom.

***
LKS Mniszków ? Polonia Rokiciny 2:2 (0:1), gole: K. Rajski, Duda.
Goście: Bartłomiej Wajszczyk ? Wiktor Kobalczyk, Piotr Rajski, Witold Czapnik, Piotr Kłys ? Kamil Miński (Sebastian Miński), Krzysztof Rajski, Tomasz Andryszek, Jakub Duda, Marcin Stoliński ? Damian Bartos (Sławomir Wajszczyk).
W meczu z dotychczasowym liderem na jego terenie poloniści zaprezentowali się całkiem przyzwoicie, choć w klubie ciągle są problemy z zebraniem podstawowego składu. Rokicianie dwukrotnie obejmowali prowadzenie i byli bliscy zwycięstwa. Stracili wyrównującą bramkę tuż przed końcem meczu po dość prostym błędzie obrony.

***
Relax Czerniewice ? Woy Bukowiec Opoczyński 3:4 (3:2), gole: Psut, Miniak, Piaskowski.
Gospodarze: Piotr Rębalski ? Kacper Bednarek, Arkadiusz Krukowski, Paweł Bis, Arkadiusz Goleń ? Grzegorz Wolski (Łukasz Michniewski), Łukasz Raczyński, Mirosław Miniak ? grający trener, Jarosław Psut (Kamil Jasnowski) ? Łukasz Piaskowski, Dominik Galiński (Paweł Michalak).
Początek spotkania nie zapowiadał późniejszej porażki. Co prawda, goście obejmowali prowadzenie dwukrotnie, ale czerniewiczanie szybko doprowadzali do remisu. Gdy pod koniec pierwszej połowy Piaskowski wyprowadził Relax na prowadzenie, wydawało się, że trzy punkty zostaną w Czerniewicach. Niestety, trudy szybkiego pojedynku lepiej wytrzymali goście. Najpierw doprowadzili do wyrównania, a w ostatniej minucie meczu zdobyli zwycięska bramkę.

***
Wyniki pozostałych spotkań: Syrenka Zakościele ? Pionier Baby 2:2 (0:0), Atom Januszewice ? Kasztelan Żarnów 0:2 (0:1), LKS Radzice ? Sparta Ostrów 8:1 (2:0).