tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

REMONTY, KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, glazura, ...
czytaj dalej »

UWAGA. DO TEJ KATEGORII OGŁOSZENIA BĘDĄ ...
czytaj dalej »
 
Sport

 Kandydaci plebiscytu Sportowiec 2011 roku

 

Michał Bąbos
(SK Bonsai UKS Dwójka) - karate






brązowy medal mistrzostw Polski seniorów w karate shotokan w kata drużynowym i mistrz w kumite drużynowym juniorów, dwa brązowe medale mistrzostw Polski młodzieżowców w karate WKF w drużynowym kata i kumite, trener Paweł Walczak.

Rolad Cieślak
(KS Pilica) - łyżwiarstwo szybkie







czwarty w biegu drużynowym w Pucharze Świata w Heerenveen (Holandia), 17 na mistrzostwach Europy w wieloboju, wicemistrz Polski na 10 km, brązowy medal mistrzostw Polski seniorów w wieloboju, mło-dzieżowy mistrz Polski, trener Wiesław Kmiecik

Ewelina Cieślik
(KS Pilica) - łyżwiarstwo szybkie







złoty medal w biegu drużynowym na mistrzostwach Polski w wieloboju sprinterskim, mistrzyni Polski w biegu drużynowym juniorek, srebrne medale na 1500 m i w wieloboju oraz trzy brązowe na mistrzostwach Polski juniorów, trener Wiesław Kmiecik.

Paweł Cukier
(SWK Tygrys) - MMA






mistrz Polski Południowej i wicemistrz Polski Wschodniej w kat. senior do 96 kg, formuła full contact, trenerzy Paweł Pawlikowski
i Marcin Abratkiewicz.

Łukasz Czechowicz
(Bonsai) - karate






brązowy medal mistrzostw Polski seniorów w karate shotokan w kata drużynowym i mistrz w kumite drużynowym juniorów, brązowy medal MP w karate WKF w kat. +84 kg, dwa brązowe medale mistrzostw Polski młodzieżowców w karate WKF w drużynowym kata i kumite, indywidualnie brązowy medal w kat. +78 kg, trener Paweł Walczak.

Gabriela Daleszczyk
(MUKS Dargfil) - piłka nożna kobiet







mistrzyni Polski juniorek, podstawowa obrończyni i kapitan drużyny w ekstralidze kobiet, trenerzy Dariusz Kwiatkowski i Radosław Wilczyński.

Aleksandra Dębowska
(Pilica) - łyżwiarstwo szybkie,







mistrz Polski w biegu drużynowym, brązowy medal na 5 km w młodzieżowych mistrzostwach Polski na dystansach, I miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski na dystansach: 500 m, 1000 m i 1500 m, trener Wiesław Kmiecik.


Karolina Domańska-Ksyt
(Pilica) - łyżwy szybkie







piąte miejsce w biegu drużynowym o Puchar Świata, 13 miejsce na 500 m i 16 miejsce w wieloboju na mistrzostwach Europy (Włochy), złoty medal w drużynie oraz srebrny i dwa brązowe medale MP na dystansach, brązowy medal MP w wieloboju, trener Wiesław Kmiecik.

Marta Grabalska
(MUKS Dargfil) - piłka nożna kobiet







wyróżniająca się zawodniczka drużyny startującej w rozgrywkach ekstraligi kobiet, trenerzy Dariusz Kwiatkowski
i Radosław Wilczyński.

Agata Kalinowska
(KS Pilica) - kręglarstwo







w drużynie Pilicy mistrzyni Polski juniorek młodszych, piąta w MPJ w parach i szósta indywidualnie, trenerzy Izydor Józwik i Paweł Ciesielski.

Przemysław Kośnik
(SWK Tygrys) - MMA







trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Wschodniej (kat. senior do 73 kg, full contact), trenerzy Paweł Pawlikowski i Marcin Abratkiewicz.

Piotr Kozłowski
(KS Pilica) - kręglarstwo







drużynowy wicemistrz Polski, brązowy medal MP juniorów w parach, trenerzy Izydor Józwik i Paweł Ciesielski

Konrad Mocarski
(KS Pilica) - kręglarstwo







drużynowy wicemistrz Polski, kadra Polski seniorów, trenerzy Izydor Józwik i Paweł Ciesielski.

Klaudia Muchlada
(Młodzieżowy Klub Sportowy) - lekkoatletyka







wicemistrzyni Polski juniorek młodszych w pięcioboju w hali, srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siedmioboju, uczennica I LO, trenerzy Beata Goździk i Arkadiusz Lechowicz.


Michał Nowacki
(KP RKS Lechia 1923) - piłka nożna







napastnik drużyny seniorów - aktualnego lidera IV ligi łódzkiej, najskuteczniejszy strzelec klubu w sezonie 2010/11, trzeci w klasyfikacji strzelców czwartej ligi z 18 golami, trenerzy Aleksandar Majić i Krzysztof Pawłowski.

Izabela Ogórek
(Młodzieżowy Klub Sportowy) - lekkoatletyka







młodzieżowa mistrzyni Polski w rzucie dyskiem, trenerzy Beata Goździk i Arkadiusz Lechowicz

Filip Pająk
(SK Bonsai UKS Dwójka) - karate







brązowy medal mistrzostw Polski karate shotokan - kata drużynowe seniorów, mistrz kraju w kumite drużynowym karate shotokan juniorów, trzecie miejsce drużynowo w kata i kumite mistrzostw Polski młodzieżowców w karate WKF, trener Paweł Walczak

Dominika Pasińska
(MUKS Wiking) - kajakarstwo







czwarte miejsce w mistrzostwach Polski w maratonie juniorek młodszych, dziewiąte miejsce na 500 i 3000 m w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich Mazowsze 2011, kadra woj. łódzkiego, trener Kazimierz Gałczyński

Sebastian Prasek (SWK Tygrys)
- MMA






brązowy medal na mistrzostwach Polski MMA oraz mistrz Polski Wschodniej w kat. senior +96 kg w formule full contact, trenerzy Paweł Pawlikowski i Marcin Abratkiewicz.

Kinga Przybysz
(SWK Tygrys) - MMA







brązowy medal na mistrzostwach Polski MMA oraz mistrzyni Polski Wschodniej w kat. juniorek do 67 kg, trenerzy Paweł Pawlikowski
i Marcin Abratkiewicz.

Adam Skoneczny
(Duet Lipiński Dachy) - bilard







brązowy medalista drużynowych mistrzostw Polski, brązowy medal mistrzostw Polski w 9 bil i 14/1, pierwszy w Polish Open 9 bil, brązowy medalista mistrzostwach Polski par klubowych, trener Krzysztof Lipiński.

Mariusz Skoneczny
(Duet Lipiński Dachy) - bilard







piąte miejsce w mistrzostwach świata w 9 bil, piąty w mistrzostwach Europy w 14/1, wicemistrz Polski w 10 bil, zwycięzca Hungarian Open z cyklu Dynamic Billard Best of East, członek kadry narodowej, trener Krzysztof Lipiński.


Kamil Szymczak
(KP RKS Lechia 1923) - piłka nożna







najlepszy pomocnik drużyny seniorów - aktualnego lidera IV ligi, osiem bramek w ubiegłym sezonie, jesienią cztery, trenerzy Aleksandar Majić i Krzysztof Pawłowski.

Tadeusz Śliwiński
(KS Pilica) - kręglarstwo







indywidualny i drużynowy wicemistrz Polski, najlepszy polski kręglarz sezonu 2010/11, kadra narodowa seniorów, trenerzy Izydor Józwik i Paweł Ciesielski.

Kinga Turlińska
(SK Bonsai) - karate







drużynowo mistrzyni Polski seniorek i indywidualnie wicemistrzyni Polski w karate shotokan, pierwsze miejsce w Europejskiej Lidze Karate (Pilzno 2011) w kumite drużynowym, trener Paweł Walczak.

Dorota Warczyk
(LKK Start) - kolarstwo







mistrzyni Polski w kolarstwie przełajowym, zwyciężczyni Pucharu Polski w przełajach, uczestniczka mistrzostw świata w niemieckim St. Wendel, zwyciężczyni wyścigu Tour de Pologne Amatorów, trener Zbigniew Dziurdź.

Karolina Witek
(LKK Start) - kolarstwo







srebrna medalistka międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w kolarstwie górskim MTB, trenera Dorota Warczyk

Maciej Witek
(KS Pilica) - kręglarstwo







brązowy medal mistrzostw Polski juniorów indywidualnie i w parach, drużynowy wicemistrz Polski, trenerzy Izydor Józwik i Paweł Ciesielski.

Mikołaj Ząbecki
(Duet Lipiński Dachy) - bilard







brązowy medalista młodzieżowych mistrzostw Europy indywidualnie i w drużynie, brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski seniorów, podwójny brązowy medalista mistrzostw Polski juniorów, trener Dariusz Kobacki.

Edyta Żerek
(SK Bonsai UKS Dwójka) - karate







wicemistrzyni Polski kadetek w karate shotokan, brązowy medal mistrzostw Polski juniorek w karate WKF (kumite w kategorii do 59 kg), trener Paweł Walczak

Przeczytaj także: sport Regulamin plebiscytu


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (1121) z dnia 13 Stycznia 2012r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator