tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedaż Choinek Świątecznych. Tomaszów ul. ...
czytaj dalej »

JAN MINCER - specjalista ginekolog, położnik, ...
czytaj dalej »

Auto Skup Najlepsze CENY ...
czytaj dalej »
 
Sport

 Jokery 2010 rozdane

 
Minisiatkówka

W Tomaszowie już piąty raz odbył się Turniej Minisiatkówki Dziewcząt „Jokery 2010”. Tym razem gospodynie okazały się bardzo gościnne i oddały rywalkom wszystkie miejsca na podium. Zawody rozgrywano w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”.
W tegorocznej edycji Jokerów wystartowało ponad 120 młodych zawodniczek z klas czwartych (dwójki) i piątych (trójki) szkół podstawowych. Podczas dwudniowych zmagań na sześciu boiskach wytyczonych w hali Zespołu Szkół nr 4 na Niebrowie (SP 10) rozegrano ponad 300 meczów minisiatkówki.
W kategorii „trójek” rywalizowało 18 drużyn. Mecz o pierwsze miejsce był wewnętrzną sprawą zespołów Jedynki Sejny. Taka sama sytuacja w pojedynku o trzecią lokatę, w którym rywalizowały zespoły Sparty Braniewo. Najlepszy z tomaszowskich zespołów UKS 13 Joker w meczu o piąte miejsce pokonał Siatkarza Wieluń 21:25. Barw Jokera broniły: Iza Matyszczak, Ola Antosiewicz i Oliwia Michalak. Trener Piotr Jedyk.
Dwójki rywalizowały na czas. Wystartowało 21 par. Zwyciężył Olimpik Mońki, który wyprzedził SP Smolnik i OSiR Turek. Tomaszowski MUKS Dargfil pod wodzą trenerki Barbary Filipowicz był siódmy.
Impreza z udziałem tak wielu drużyn została przygotowana dzięki pomocy licznych przyjaciół. Organizatorzy podziękowania kierują szczególnie pod adresem Urzędu Miasta, Starostwa, Banku Pekao SA, PZU SA, MK Finance Consulting i Avolley.pl.
Kampania „Zachowaj trzeźwy umysł”, zainicjowana przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, jest ogólnopolską akcją, której najważniejszym celem jest promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań prospołecznych jako alternatywy wobec patologii, a szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (1034) z dnia 13 Maja 2010r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator