tomaszowski informator tygodniowy
Ogłoszenia
Wyróżnione
RTV Serwis D. Kurzyk naprawa telewizorów, kamer, ...
czytaj dalej »

SKUP AUT, kupię każde auto uszkodzone, rozbite ...
czytaj dalej »

BICOM mgr. E. RUSINEK Komputerowe testowanie i ...
czytaj dalej »
 
Aktualności

 Gmina 2009

 

Targi o takiej nazwie to najnowsza propozycja Międzynarodowych Targów Poznańskich. Adresowane są do samorządów terytorialnych, stowarzyszeń oraz organizacji odpowiedzialnych za kształtowanie i rozwój polskich regionów, miast i wsi. To także inspiracja dla wprowadzenia rozwiązań zmierzających do polepszenia jakości życia lokalnych społeczności.
Podczas targów zaprezentowane zostaną rozwiązania o różnej tematyce. Dotyczyć będą one m.in. infrastruktury technicznej gmin, a zatem dróg, ulic, mostów, parkingów, placów, ścieżek spacerowych, dróg rowerowych, chodników. Planowanie infrastruktury technicznej, wykonawstwo robót drogowych, planowania, budowy i konserwacji przestrzeni urbanistycznej, oświetlenia, obiektów usługowych, organizacja parkingów, hal, targowisk.
Oddzielnym blokiem będą projekty dotyczące planowania infrastruktury społecznej.
Piszemy o targach, licząc, że może ktoś z naszego miejskiego, a jeszcze lepiej, powiatowego samorządu wybierze się po wzory, przykłady i wiedzę. Właściwie wszystkie realizowane dotychczas w mieście i powiecie przedsięwzięcia i to nie tylko z zakresu tzw. infrastruktury twardej obarczone są błędami. Przykład ostatni to los przyszłorocznych schetynówek. Fachowców w mieście - jak na lekarstwo. Korzystanie z wiedzy ekspertów i doświadczenia innych też nam idzie kiepsko. Może warto popatrzeć, jak radzą sobie inni.
Targi odbywać się będą na terenie MTP w Poznaniu w dniach 24-27 listopada.


(ał)   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (1007) z dnia 5 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TIT
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
ogloszenia@pajpress.com.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: (44) 724 64 17 wew. 28

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: (44) 724 24 00
redakcja@tomaszow-tit.pl
Artykuły
Informator